СолоХа за здоровий эйджизм! Скільки років співачці?

СолоХа за здоровий эйджизм! Скільки років співачці?

Після нещодавного інтерв’ю ведучого Слави Дьоміна з Солохою відкрився факт, щодо віку співачки, який вона ретельно приховувала роками. Неочікувані математичні питання Славка завели харизматичну Солоху в кут. Та задача вирішена невірно! То скільки ж років Солосі?

“Я боюся старості”, – констатує співачка СолоХа. Змалечку, у мультфільмах і кіно, нам показували, що старість виглядає потворно: зморщені, згорблені, хворі, немічні, спотворені люди. Зазвичай вбрані в хуски і старезні спідниці, з сивим пасмом волосся, і деревяною ковезкою. 

В мене, як і у багатьох, напевне, закарбувався цей образ, утворилося твердження, що старість – це жах і потворність, це вилучення з середовища, і ставлення до тебе, як до архаїзму. 

“Коли тобі минає 20, думок про старість немає, минає 30 і ти починаєш розуміти, що роки додаються, і час йде без зупинки. Я почала чітко це відчувати, коли досягла тридцятиліття. Та сучасність нас заспокоює і дарує можливість ефективновного догляду. Тому соромитись і не приймати свій вік  – пережиток минулого. Нещодавно я зрозуміла, що старості боятися не треба. Багато чого залежить від жінки. Якщо змолоду закладати фундамент: займатися здоров’ям, поважати і доглядати за своїм тілом, забезпечувати собі гарний настрій – це кредит на майбутнє, це про те, як ми будемо себе почувати і виглядати з висоти років. Класна, успішна, усміхнена, колоритна, сексуальна, повна енергії жінка, от такою я буду, без віку! Тому я полюбила свої роки. І не дивлячись на часті запити в гуглі: скільки років Солосі, і частий ажіотаж навколо мого віку, сьогодні я без завмирання в голосі і зайвого кокетства відповідаю на це питання, мені 35! До старості мені ще дуже далеко, і я закликаю сприймати свое дорослішання спокійно, з повагою і любов’ю до свого тіла, – заявила співачка СолоХа.”

Посилання на відео.