Тамерлан и Алена

На сцені та в житті разом-TAMERLANALENA

Жити і працювати разом із коханою людиною-тяжка праця , особливо якщо ви обоє-артисти найромантичнішого дуету в українському шоу-бізнесі. За 11 років ця пара пережила багато,вони сварилися , але однаково виходили на сцену , радували своїх прихильників шаленою енергетикою та зі сцени доносили , що справжня любов здатна пережити все!


Ваш дует по праву називають найромантичнішим в Україні. Ви разом уже 11 років. Розкажіть, із чого все
починалося у ваших стосунках і творчост
і.
Тамерлан: Спочатку в нас були лише робочі стосунки, які почалися з листування в «Однокласниках». Я написав першим, запропонував Альоні записати разом демки і подивитися, що з цього вийде. Результати спільної роботи показали музичному продюсеру та людям із шоу-бізнесу, щоб вони дали свої коментарі й оцінки. Усі вже тоді розуміли, що ідея створити український RnB-дует – щось нове і свіже, ми отримали дуже крутий фідбек. І почали роботу над проєктом TamerlanAlena. Випустили першу пісню «Хочу с тобой» і зняли на неї в Америці кліп, який набрав на той час колосальну кількість переглядів – понад 13 мільйонів. Ми відчували, ця пісня стане гімном багатьох закоханих. А згодом вона стала і нашим з Альоною гімном.
Альона: Романтичні стосунки з Тамерланом у нас зав’язалися вже десь за півтора року спільної роботи. Він почав виявляти різні знаки уваги, проводжати додому після роботи на студії. Ставало більше особистих розмов і підтримки один одного в складних ситуаціях. Якоїсь миті ми зрозуміли, що нам хочеться чогось більшого, ніж бути просто друзями чи колегами.
Нещодавно ви змусили нервувати всіх своїх шанувальників чутками про розпад. Alena Omargalieva випустила сольну роботу «Малинове вино», а Tamerlan – композицію Bardak, фіт із Runstar. Усі плітки розвіялися, коли вийшла ваша нова спільна робота – пісня та кліп «Люба Любовь». Але залишилося відкритим питання: чому ви все ж почали займатися паралельно сольними проєктами?
Тамерлан: Як ви самі згадали, ми працюємо разом 11 років, нам давно вже хотілося рефрешу. До того ж багато написаних нами треків лежать на полиці, тому що не підходять під концепт дуету TamerlanAlena. Ми подумали, чом би не спробувати їм дати життя і записати поза дуетом? І ось –презентували сингли, кліпи окремо, на що отримали безліч позитивних відгуків.
Альона: У творчості не повинно бути кордонів. Немає сенсу робити вибір між дуетом і сольною кар’єрою, коли є змога поєднувати. Ми з Тамерланом – дві творчі одиниці, які хочуть реалізовуватися. Я давно мріяла випустити свій трек як сольна співачка. Тамерлан мене підтримав і навіть став продюсером цього релізу. А потім і сам вирішив записати свій фіт із Runstar під назвою Bardak. Як бачите, без мене.
(Сміється.)
Тамерлан: У нас із Альоною вийшов своєрідний батл: «Малинове вино» vs Bardak. Але нехай шанувальники дуету не журяться, спільні пісні також будуть, вони вже пишуться. Ось у січні відбудеться прем’єра однієї з них.
Вашу пару люблять не тільки за творчість. Для багатьох ви – зразок довгих і вірних стосунків. Кого, як не
вас, запитати, у чому секрет таких відносин?
Тамерлан: Кожна пара має свій «рецепт». Але, на мою думку, міцний тривалий шлюб можливий у тому разі, коли партнери є найкращими друзями і коханцями. Саме цей мікс дає потужний результат.
Альона: Секрет передусім у взаємоповазі. Кожен із нас
особистість, яка має свої думки, цілі та погляди на шляхи їх досягнення. Тамерлан завжди підтримує мої ідеї та
рішення, а я – його. Стільки років разом, але ми не перестаємо дивуватися та захоплюватися одне одним, це
надихає.
А чи бувало, що ви виходили на сцену виступати, попередньо посварившись?
Тамерлан: Звичайно, бувало, особливо на початку знайомства. Постійно з’ясовували стосунки перед виступами. Згодом етап «притирання» минув, і ми домовилися, що особисті моменти повинні залишатися у гримерці. Під час концерту ми завжди віддаємося на повну силу глядачам, забувши про
дрібні суперечки. А вже після виступу можемо сісти за чашкою чаю та обговорити моменти, які нас не влаштовують.
Альона: Пам’ятаю, одного разу перед концертом в Естонії ми з Тамерланом не на жарт посварилися. Найважче після образи було дивитися одне на одного. Тоді хотілося просто втекти і не виходити на сцену, але, звичайно, ніхто з нас так не вчинив. На концерт глядачі приходять отримати позитивний настрій, потанцювати й поспівати, а не відчувати напружену атмосферу від артистів через їхні сварки. Ми навчилися не переносити особисті проблеми в робочу площину.
Хто зазвичай першим іде на примирення?
Тамерлан: Залежить від ситуації. Ми дорослі люди і вміємо визнати свою провину. Тому хто винен у сварці, той і йде миритися першим. Я швидко можу завестися і влаштувати сварку, але коли заспокоююся, то розумію, що проблема не така й страшна, як мені здавалося спочатку. Головне – «відрубати» проблему в зародку, не пускати її самопливом і вести діалог із партнером.
Альона: Зазвичай нам швидко набридає довго ображатися і ми обидва робимо кроки назустріч. Не розмовляти цілими днями в нашій родині не прийнято.


Виходить так, що ви разом удома й на роботі. Чи є якісь справи, які ви робите окремо одне від одного?
Тамерлан: На роботі й удома ми вдвох. І ми як ніхто знаємо, як важливо цінувати особистий простір партнера.
У нас навіть у райдері прописано, що під час гастролей нам потрібно бронювати два окремих номери в готелі. На практиці виявилося, що це крута ідея, оскільки є можливість добре відпочити і встигнути скучити одне за одним.
Альона: З’являється відчуття саме партнерських відносин, робочих – це цікаве відчуття, коли ви чоловік і дружина багато років. А поза гастролями ми з Тамерланом окремо тренуємося. І не завжди їмо разом, тому що прокидаємося в різний час, та й смаки наші дещо відрізняються. Як правило, усією сім’єю ми тільки вечеряємо.
Ви маєте сина. Яких принципів виховання дотримуються у вашій родині? Хто обіймає позицію «хорошого», а хто – «поганого поліцейського»?
Тамерлан: Ролі ми не поділяємо. Разом пояснюємо Тимуру правила поведінки в суспільстві. Намагаємося його
не балувати, щоб він усвідомлював цінність тих чи інших моментів. Хочеться, аби наш син знав, що мама з татом
бажають йому лише добра. Ми максимально підтримуємот всі його захоплення: шахи, плавання, футбол і гру на гітарі. А коли за щось караємо, то даємо зрозуміти, що це не «по приколу», треба звернути увагу на наші зауваження і дійти висновків.
Альона: Наш принцип виховання – бути друзями з дитиною. Іноді, буває, підвищу голос на сина і він приходить до мене зі словами: «Мамо, ти завжди на мене кричиш». Мені стає так ніяково, і я перепрошую. Завжди прошу в нього вибачення, якщо бачу свою провину. Мені хочеться, щоб Тимур знав: ми на одній хвилі й зобов’язані поважати одне одного. Важливо вести діалог із дитиною: усе пояснювати, відповідати на її запитання і ставити свої, щоб дізнатися про її інтереси, захоплення, занепокоєння, образи, бажання.


Поговорімо про ваш останній кліп «Люба Любовь», який ви зняли на Балі. Для знімань Тамерлан брав уроки серфінгу, ви спілкувалися з місцевими мешканцями. Вийшло дійсно разюче відео! Чому ви обрали саме
цей острів – на іншому кінці планети?
Тамерлан
: У той час ми брали участь у реаліті-шоу, знімання якого якраз проходило на острові. Це і справді дивовижне, красиве місце зі своєю атмосферою. Ми жили там близько двох тижнів, і все одно не вдалося побачити всієї краси острова, а лише окремі приголомшливі куточки. Вирішили не втрачати момент і зняти там відразу дві відеороботи. Перший кліп на пісню «Рано» українською мовою вийшов ще рік тому, а відеороботу «Люба Любовь» тільки-но випустили. Цей кліп чекав на свій зоряний час.
Альона: Коли приїхали до Індонезії, я думала, що ми потрапили до куточка раю. Там я пізнала дивовижне відчуття єдності з природою. Не зняти на Балі відео було би злочином.
Якщо читати між рядків, про що і для кого пісня «Люба Любовь»?
Тамерлан: Кожна людина має свій багаж асоціацій, уявлень і відчуттів. «Люба Любовь» – особиста історія кожного. Однозначно, ця пісня про велику й щиру любов.
Альона: Історія пісні розповідає про сімейні пари, які тривалий час живуть разом. У них є непорозуміння, сварки, але заради любові вони здатні пройти темну смугу стосунків і бути разом. Нам із Тамерланом ця пісня близька.
Дехто вважає, що робота артистів – легка справа. Що насправді стоїть за десятком кліпів, пісень, альбомів,
виступів?

Тамерлан: Насправді за творчістю кожного артиста стоїть титанічна праця. Записати пісню, зняти кліп і викласти на YouTube – це верхівка айсберга, а під поверхнею – сотні й тисячі процесів, комунікацій, моментів, які потребують стовідсоткової інтеграції та стресостійкості. Випуск кожного релізу – це робота великої команди, яка може тривати кілька місяців.
Альона: Бути артистом – нелегка справа. Витрачається багато енергії та нервів. Гастролі, як правило, у часи поза карантином, дуже насичені. Бувало таке, що ми давали концерти щодня в різних містах протягом 20 днів. Відпочивати встигаєш тільки в дорозі, та й відпочинком це навряд чи назвеш. Це складна робота, яка потребує повної віддачі. Напевно, тільки ті божевільні, які жити не можуть без глядача і сцени, згодні проходити всі ці труднощі. А скільки є таких, хто на початку шляху не витримують і йдуть… Я не уявляю
свого життя без сцени. Точно знаю, що була би глибоко нещасною людиною, якби не займалася своєю справою – музикою.
Зараз, в умовах пандемії та карантинних обмежень, багато зірок зізнаються, що втратили мільйони через
зірвані концерти. Як ви пережили карантин? Що було найважчим?

Тамерлан: Як і весь світ, ми вперше зіткнулися з такою вимушеною кризою. Всесвітня пауза з усіх поглядів.
Підприємці втрачають свій бізнес, людей звільняють із роботи, артисти не мають можливості давати концерти. Якщо говорити конкретно про нас, то були однозначно великі втрати. Той результат і графік, на який ми планували вийти 2020 року, став неможливим. Добре, що під час карантину ми встигли побудувати домашню студію, тепер маємо змогу записувати пісні, нікуди не виїжджаючи. Цей рік радше творчий, для написання майбутніх хітів, які розірвуть усі музичні чарти.
Альона: Ми, як і решта артистів, хвилюємося не тільки за себе, але й за нашу команду. Хочеться, щоб усі залишилися з роботою. Дуже важко, тому що в бізнес потрібно вкладати багато коштів, а прибутку немає. Епідемія змінила всі плани, постійно скасовують культурні заходи. Зараз намагаємося
робити більший акцент на творчу складову нашої роботи –написання треків.
Єдиний плюс карантину – ми багато часу проводимо в родинному колі. Але вже скучили за живими очима
людей. Маємо надію, що цього року знімуть локдауни,хвороба відступить і ми всі повернемося до життя без
заборон.
Ваша творчість – це і ваш бізнес. Що приносить найбільший дохід?
Тамерлан: Головним джерелом доходів є наша творчість – те, чим ми живемо й дихаємо. Ми даємо концерти по всьому світу. Зараз із цим є труднощі, звичайно, але ми сподіваємося, що ситуація невдовзі налагодиться. Ми пишемо пісні для багатьох артистів, оскільки самі є авторами та саунд-продюсерами. Треки TamerlanAlena продаються на всіляких цифрових музичних майданчиках. Цілком можливо, що
незабаром ми створимо свій лейбл, який продюсуватиме як молодих артистів, так і тих, які вже здобули визнання, є такі думки.
Останнім часом серед зірок дуже популярним стало відкривати якийсь заклад або запускати свою лінію парфумів. Чи були у вас плани відкрити свою справу,віддалену від музики?
Альона: Плани є. Спочатку думала, що хочу відкрити салон
краси. Потім була ідея відкрити ресторан чи затишне сімейне кафе. Ще не визначилася. Узагалі, я люблю робити все сама, але розумію, що для
бізнесу мені потрібні однодумці, які стануть партнерами. На бізнес-процесах треба розумітися, проходити для
цього тренінги, вивчати зсередини справу, якою хочеш зайнятися, продумувати стратегію, а потім реалізацію.
Багато-багато всього. Поки я в роздумах щодо запуску свого бізнесу. Усі думки – в музиці. А ти, Тамерлане?
Тамерлан: Допомагатиму тобі розумітися на бізнес процесах. (Сміється.) Насправді, є і ідеї, і плани, але, як казав хтось із видатних: плани – ніщо, планування – усе. Зараз
усі думки спрямовані на музику. Стільки всього ще хочеться
здійснити! Щонайменше – створити ще більше крутих, якісних пісень, які влучатимуть у серця наших слухачів, та вирушити у всесвітній тур після закінчення пандемії. Сьогодні це наше найбільше бажання.