• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • KOLA і DOVI презентували нову зворушливу прем’єру «Карнізи»
KOLA і DOVI презентували нову зворушливу прем’єру «Карнізи»

KOLA і DOVI презентували нову зворушливу прем’єру «Карнізи»

Пісня викликає відчуття теплого смутку, а лірична історія, яку вони розповідають під звуки акустичної гітари, ніби повертає нас у безтурботні довоєнні часи. Основний посил пісні – вселити надію в «пошарпані» серця українців і нагадати про те, що є життя під час війни. Треба кохати, жити і вірити в перемогу!

«Коли ми працювали над цією піснею, нам було важливо, щоб усі слухачі знайшли свій особистий сенс у цій композиції. Насправді, я би дуже хотіла, щоб ця пісня стала ковтком свіжого повітря, який надихнув би кожного на нові звершення, і додала сил йти далі», – поділилася співачка.

Це не перша робота артистів. Ще два роки тому KOLA i DOVI випустили пісню «Жити лиш в тобі», та з того часу підтримували творчість одне одного.

DOVI поділився: «Коли я показав KOLA демку і запропонував зробити колаборацію, ми одразу знайшли спільну хвилю, і процес роботи над «Карнізами» протікав дуже легко. Найцікавішим етапом релізу цього треку стали саме зйомки кліпу, ми знімалися у різних містах, але це навпаки додало нашій роботі особливого шарму».

Пісня і кліп доступні на всіх цифрових платформах.