• Головна
  • /
  • Персона
  • /
  • Іменинниця Анна Трінчер поділилася своїми відчуттями у 21 рік: «Потрібно втілювати свої мрії навіть у період війни»
Іменинниця Анна Трінчер поділилася своїми відчуттями у 21 рік: «Потрібно втілювати свої мрії навіть у період війни»

Іменинниця Анна Трінчер поділилася своїми відчуттями у 21 рік: «Потрібно втілювати свої мрії навіть у період війни»

Сьогодні свій 21-й день народження святкує співачка Анна Трінчер. Ми запитали, як змінилося її життя за цей рік, про її плани та мрії в період війни.

Життя в 21, яке воно? Чи йде так, як планувала?

Озираючись назад, я точно розумію, що рік тому була зовсім іншою людиною, інакше бачила світ. Хоча мені здається зараз, у зв’язку з подіями у країні, всі трохи переосмислили своє життя і плани на нього. І звичайно, з кожним роком я формуюсь як особистість, як артист, дорослішаю швидше, ніж треба (посміхається). У мене так з дитинства – екстрений курс запровадження у доросле життя. У 12 років, коли тато пішов із сім’ї, я відчула відповідальність за себе та родину. І вже з 15 років я заробляла, а з 16-ти повністю себе забезпечувала.

Чи все йде так, як ти хотіла? Що змінилося?

Власне, життя в 21 краще, ніж я мріяла, хоча завжди дуже широко мрію, але загалом усе, що мене сьогодні оточує, це життя моєї мрії. Люди, з якими я співпрацюю, моя команда, друзі – я щиро захоплююсь ними, і вдячна Богові, що вони з’явилися у моєму житті. Загалом все прекрасно, єдине, чого мені зараз не вистачає, це миру на нашій землі. Війна – це найболючіше, що мене зустріло у 21 рік.

Як зустрічатимеш День народження під час війни?

Звичайно, це важко, немає того настрою, немає почуття повноцінного щастя. Війна багато змінила і показала хто є хто, і на жаль, у мене є досвід, коли люди показали себе не з кращого боку. Але проте тепер я впевнено можу сказати, хто мій друг. Що стосується святкування, то під час війни для мене це не свято, тому що його, зі зрозумілих причин, не може бути, це буде просто відпочинок. Я зберу всіх своїх близьких цього чудового дня і ми відпочинемо.

Що чекати шанувальникам від тебе найближчим часом?

Незабаром я презентую новий трек та відеокліп, який допоможе всім усміхнутися, я думаю, що кожен у ньому впізнає себе. А також, у моєму житті будуть радісні новини, поділитись якими зможу трохи пізніше.