• Головна
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • ТСН запускає спецпроект «Покоління» про здоров’я, перше кохання, захоплення та життя сучасних дітей
спецпроект «Покоління»

ТСН запускає спецпроект «Покоління» про здоров’я, перше кохання, захоплення та життя сучасних дітей

ТСН відкриває новий сезон спецпроектів з прем’єри 5-серійного циклу сюжетів про особливості сучасного «цифрового» покоління дітей . 31 серпня о 19.30 в ефірі ТСН на каналі «1+1» відбудеться прем’єра спецпроекту про сучасних дітей «Покоління». У 5-серійному циклі сюжетів команда спецпроектів ТСН вирішила дослідити, чим живуть і захоплюються школярі, про що мріють і як закохуються, де втрачають здоров’я, та чим займаються, поки їх не бачать батьки.

Авторами сюжетів стали журналісти ТСН Мирослав Ганущак, Тетяна Штан, Людмила Бадалян та Марія Шевченко. У пошуках секретів «цифрового» покоління вони поспілкуються з дітьми різного віку, батьками, вчителями, науковцями, лікарями, психотерапевтами та нейробіологами.

«До початку нового навчального року ми вирішили подивитися свіжим поглядом на сучасне покоління школярів – від першого до одинадцятого класів, з різних міст, селищ і регіонів України. Адже це наші з вами діти, про життя яких ми часто мало що знаємо. Вони цікавляться корейською субкультурою, фарбують волосся в фіолетовий колір, катаються на самокатах, знімають блоги та спілкуються мовою смайликів у соціальних мережах. Сучасний світ технологій створив свої умови і диктує нові правила виховання. У спецпроекті «Покоління» ми привідкриємо двері у життя наших дітей, щоб разом з вами знайти найкращий шлях до їх прийняття і розуміння»,  — розповідає заступник директора департаменту з нових форматів Ольга Кашпор.

Перша серія спецпроекту буде присвячена першачкам – людям нового покоління, які одразу з пелюшок виховувалися з різними гаджетами. Журналістка Тетяна Штан разом з нейробіологами розбиратиметься, як цифрове суспільство вплинуло на здоров’я, емоційний стан та спосіб мислення дітей. Глядачі дізнаються, які виклики сьогодні стоять перед батьками та вчителями у вихованні першачків, як втримати їхню увагу та зацікавити до навчання.

У іншій серії Людмила Бадалян досліджуватиме тему здоров’я – що відбувається з зором, поставою, серцем та вагою дітей протягом навчання. Також для всіх батьків лікарі підготують поради, як на перших етапах виявити вади здоров’я та зрозуміти, що слід звертатися до фахівців.

Ще однією важливою темою для дослідження стануть підлітки. Мирослав Ганущак у своєму сюжеті спробує по-справжньому зануритися у їхнє життя. Журналіст проведе у компанії підлітків декілька днів, побуває на молодіжних тусовках, дізнається про популярні субкультури, вивчить специфічний сленг та покаже батькам те, чого вони не знають про своїх дітей. Крім того, ТСН презентує результати унікального опитування дітей віком від 10 до 16 років, проведеного разом з соціологом та популярним ТікТокером.

Дослідить ТСН і тему першого кохання. Журналістка Марія Шевченко розпитає дітей, як вони закохуються та ходять на побачення, які існують нові правила та способи залицяння. Крім того, на глядачів чекає сюжет про інший бік геніальності дітей, прізвища яких свого часу пролунали на всю країну і світ.

Редактором проекту є Ольга Кашпор, заступник директора департаменту з нових форматів, головний режисер ТСН — Олеся Коваленко.

Дивіться новий спецпроект «Покоління» протягом цього тижня о 19.30 в ТСН на «1+1».