Олена Нечипуренко

Фінансовий канал нового часу

Сьогодні світ змінюється стрімко. Середній клас стирається з лиця землі з небувалою швидкістю. Ті, хто ще вчора фінансово впевнено стояв на ногах, сьогодні тонуть в боргах. А ті, хто створював імперії, вчасно перелаштовуються і продовжують нарощувати оберти. Про фінансовий канал нового часу і те, як заробляти в сучасних реаліях, ми поговорили з енергопрактиком Оленою Нечипоренко.

Олено, як часто звертаються до вас на консультацію з питань фінансового характеру?

Майже половина перших звернень до мене розпочинається з питань про фінансовий канал. І роботу ми завжди починаємо з аналізу блоків. Тому що саме блоки, які є в людині, впливають на всі царини її життя: на фінансовий канал, особисте життя, здоров’я. І загалом на життєву силу та психічний стан. Фінанси – це матеріальний вияв фізичного світу. А питання всього фізичного та матеріального зароджуються спочатку на енергетичному рівні. З цього рівня енергія пережується у фізичний та психологічний план людини і, як гілки дерева, перетікає далі по всіх сферах життя. Людина отримує дзвіночки, що щось іде негаразд, найчастіше тоді, коли бачить матеріальний результат своєї продук – тивності. Починають виявлятися проблеми зі здоров’ям, грошима, особистим життям, окремо або всі відразу. Моє завдання – спочатку правильно визначити причину того, з чим прийшла людина. Встановити їй правильний діагноз.

 А питаннями грошей і доходів найчастіше цікавляться чоловіки чи жінки?

За консультацією звертаються здебільшого жінки, хоча останнім часом приходять і чоловіки. А от якщо говорити про учнів, то чоловіки, завдяки особливостям свого енергоустрою, швидше опановують енергопрактики. На відміну від жінок, вони краще концентруються, відсікають зайве і не розосереджують увагу, тому й досягають успіху швидше. Жінки та чоловіки різні за своїм внутрішнім енергоустроєм.

Що змінилося у світі й чому питання фінансів і доходів стали гостроактуальними?

Події останніх років штовхнули людей у фінансове провалля. І з огляду на те що рівень фінансового дна в кожного свій, у цей період перетрусило значну частину населення, навіть тих, хто був ще на плаву. Люди змушені прокидатися та починати вивчати себе. Якщо озирнутися довкола, то можна побачити, що клас людей із низьким рівнем доходу впав, а ситуація із середнім бізнесом стала зовсім сумною. Натомість більшість із тих, хто мав високий рівень доходів, вчасно адаптувалися і перелаштувалися, продовжуючи розвиватися. Річ у тім, що рівень свідомості та ємність їхньої душі дозволяє підтримувати енергетику на належному щаблі та зміцнювати свій фінансовий канал. А тим, хто постраждав у фінансовому плані, зараз доводиться відходити від закостенілого мислення, змінювати рівень власної свідомості й починати видряпуватися нагору. Причому навіть тим, хто займався питаннями своєї енергетики, практикував, зараз несолодко, адже енергії нового часу складні й досить агресивні.


 Що таке фінансовий канал, від чого залежить його ємність?

Фінансовий канал – це один із каналів життєдіяльності людини. Якщо уявити окрему людину як клітину, то інші люди – також клітини. Предмети, будинки, земля, компанії – це теж клітини, але іншого типу. І всі вони взаємодіють між собою, мають свій енергообмін. Фінансовий канал окремої людини – це один із багатьох її таких міжклітинних енерговзаємодій. І він, звісно, має свою ємність та силу. Енергоємність фінансового каналу залежить від стану душі людини та її енергетичного поля. Тому аналіз фінансового каналу починається з перегляду стану душі та енергетики, після чого вже можна аналізувати й інші царини життя.

Що таке фінансова стеля і чи можна її подолати?

Фінансова стеля – це умовна величина, вона може вимірю – ватися в цифрах і безпосередньо пов’язана з енергетикою людини. Фактично фінансова стеля окремої людини залежить від того, наскільки вона глибоко усвідомлює себе, від її роботи над собою, фінансової грамотності, наявності та рівня блоків. Сама лише енергетична корекція людини ще не піднімає її фінансову стелю. Важливо інтегрувати корекцію в життя у проявленому, матеріальному аспекті. А для цього потрібно підтягувати рівень власної ємності душі. У цьому полягає мій супровід: після корекції на енергетичному рівні просте – жити, щоб фізичне тіло та життєдіяльність людини адаптувалися до змін.

Чи може людина самостійно визначити причину своїх фінансових труднощів і зміцнити фінансовий канал без відвідування енергопрактика?

Так, може. Але не кожна. Це залежить від грамотності людини, її усвідомленості, стану її енергодуші. Адже замало мати хорошу ємність душі, необхідно мати ще й підкріплення у вигляді знань та інтелектуального розвитку. Тому якість і рівень життя людини безпосередньо пов’язані з рівнем і якістю розвитку інтелекту та ємності самої душі.

 Олено, яким є ваш прогноз щодо тенденцій, які охоплюють зараз світ, до чого ми йдемо?
 І що, з огляду на це, ви могли б порекомендувати нашим читачам?


Глобально ми йдемо до поділу людства на дві так звані касти. Це дві різні системи, які функціонуватимуть незалежно одна від одної і практично не матимуть точок дотику та взаємодії. Ці касти відрізнятимуться одна від одної за мисленням, цінностями, якістю життя, енергетичним і фінансовим рівнями. Те, до якої касти зрештою потрапить людина, безпосередньо залежатиме від її рівня енергорозвитку. Усі ці тенденції добре простежуються вже зараз. З огляду на це мої рекомендації будуть досить категоричними: кожен має зрозуміти, що зародження будь-яких фізичних та психологічних проявів, зокрема фінансового успіху чи провалу, бере свій початок на енергорівні. Тому так важливо вже зараз не відсиджуватися на лаві запасних, а працювати зі своєю енергетикою та з блоками, емоційним полем, вчитися приймати та проживати правильно власні емоції – аби відкоригувати і змінити якість свого життя, зокрема фінансовий канал, та адаптуватися до енергій нового часу.

WhatsApp/Telegram/Viber: +38 (050) 535-14-22
Instagram