• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • Михаїл Шац виступить в Caribbean Club: що чекає на гостей концерту
Михаїл Шац виступить в Caribbean ClubМихаїл Шац виступить в Caribbean Club

Михаїл Шац виступить в Caribbean Club: що чекає на гостей концерту

Вінтажний Stand Up: Михаїл Шац виступить зі своїм сольним стендап-концертом у Києві

Легендарний комік Михаїл Шац виступить у Києві з новою програмою «Вінтажний Stand Up». Нові та найкращі жарти, роздуми та правда життя, з левовою часткою єврейської іронії – все це об’єднається в часовому монолозі гумориста 22 липня в Caribbean Club Concert Hall.

«Завжди їду в Україну з великою радістю, тому що у мене там багато друзів. Приїхати зі стендапом – це прекрасна можливість зустрітися та повеселитися. Що може бути краще?», – поділився Михаїл.

Михаїл Шац – шоумен, автор і ведучий культового тб-проекту «О.С.П.-студия». Мініатюри та гумористичні історії з його участю вже стали легендарними.

Уже кілька років Михаїл успішно виступає в жанрі стендап, якісно виділяючись серед своїх молодих колег. Саме багатий життєвий досвід і тривале перебування в шоу-бізнесі, дає йому можливість легко жартувати про себе, знаменитостей і події, які оточували його діяльність.

Квитки на виступи Михаїла Шаца розлітаються за лічені дні, а кількість місць на стендап 22 липня обмежена. Встигніть потрапити на концерт Михаїла, поки він не завів TikTok, не знявся в кліпі з Дані Мілохіним і не «угорає» по челенджам.

Подія на Facebook.

Квитки на сайті.