Пісня TAYANNА стала саундтреком драми «Бідна Саша»

Пісня TAYANNА стала саундтреком драми «Бідна Саша»

 Вже 1 березня о 20:45 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра українського серіалу «Бідна Саша». Офіційним саундтреком драми стала пісня  «Сила», автором та виконавицею якої є відома українська співачка  TAYANNA. Цікаво, що цю пісню артистка присвятила всім українським жінкам. Телеканал «1+1» опублікував відеоролик на пісню із кадрами нової драми.

«Моя пісня дуже пасує серіалу і співзвучна характеру головної героїні тим, що вона знаходить силу не в комусь, а в собі. І просто приймає ситуацію такою, яка вона є. Українки  завжди були сильними і мудрими. Мені дуже приємно, що саме «Сила» стала саундтреком «Бідної Саші» і її меседж зможе почути велика  кількість людей. Адже що б там в житті не відбувалось, в нас завжди є ми та наша внутрішня сила — і цього насправді достатньо, щоб здолати будь-які випробування долі», – розповідає про свою пісню TAYANNA.

А виконавиця головної ролі в 16-серійному серіалі Анастасія Шульга напередодні прем’єри поділилася своїми враженнями та очікуваннями від нової картини.

«Я дуже люблю цей проект, люблю свою Сашу і проведений час з нею. Сподіваюся глядач відчує таку ж симпатію, як і я, і в деяких моментах знайде схожість з собою. Не бійтеся робити помилки і любіть життя всіма клітинками свого тіла».

До того ж, акторка розкрила деякі секрети бекстейджу та розказала про команду.

«Якби можна було назвати команду мрії – це були б люди, які працювали над створенням серіалу «Бідна Саша». Ми завжди підтримували один одного, плакали, сміялися, іноді сварилися, і завдяки цьому ми стали маленькою сім’єю, за якої сильно сумуєш і з якою хочеш працювати знову і знову».

Нагадаємо, серіал розкаже історію вагітної дівчини-сироти Олександри, яка через зраду коханого змушена втікати з міста. Незадовго до свого весілля Саша дізнається, що вагітна. Вона готова поділитися щастям з коханим, але замість весільної сукні та фати вимушена купити квиток на потяг, щоб зникнути із рідного міста назавжди. Через старий кримінальний борг Сашу зраджує наречений. Він одружується з дочкою слідчого, щоб не потрапити до в’язниці. Та шлях до нового життя для Саші обертається новим випробуванням. Згодом дівчина змушена жити під чужим ім’ям та постійно очікує викриття, адже з одного боку  її розшукує поліція, з іншого – бандити.