• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • Я насолоджуюсь симбіозом культур: NK дала ексклюзивне інтерв’ю популярному глянцю ¡Hola! USA
Настя Каменских

Я насолоджуюсь симбіозом культур: NK дала ексклюзивне інтерв’ю популярному глянцю ¡Hola! USA

Українська суперстар NK | Настя Каменських, яка підкорила своєю музикою без кордонів мільйони слухачів по всьому світу та завоювала Латинську Америку, поділилась ексклюзивними подробицями щодо свого нового кліпу «A huevo» з популярним глянцем ¡Hola! USA. Реліз відео відбудеться вже цієї п’ятниці, 4 вересня.

Співачка розповіла про свою нову відеороботу, дебютний іспаномовний альбом, який вийде 18 вересня, і показала яскраві образи та тизер кліпу.

«Як справжня дівчина-космополіт я насолоджуюсь неймовірним симбіозом таких колоритних культур – української та мексиканської. Їх яскравий настрій присутній у кожній пісні мого нового альбому. Музика не має меж, як і моя любов до нового в своїй творчості. Не має значення, де ти народився, де виріс – мова музики об’єднує навіть найвіддаленіші куточки планети», – поділилась NK з ¡Hola! USA.

Прем’єра нового кліпу суперстар NK | Насті Каменських на трек «A huevo», який увійде в перший іспаномовний альбом співачки, відбудеться 4 вересня.

«A Huevo» в перекладі з мексиканського сленгу означає «круто/офігенно», і цей вислів цілком відображає настрій нової відеороботи. У кліпі NK на новому рівні з’єднає такі різні і в той же час колоритні українську і мексиканську культури, і в кадрі з’явиться багато автентичних елементів. Сама ж співачка постане перед глядачем у 4 неймовірних образах. У пісні звучать також фрази українською, що вже стало фішкою NK у треках на іноземних мовах.

Кліп на трек знімали ще до карантину, режисером виступив відомий кліпмейкер Леонід Колосовський. Це вже третя спільна робота Насті і Леоніда в сольному проекті NK, і кожна з робіт вражає яскравими фарбами й епатажем, набираючи десятки мільйонів переглядів.

Однією з таких робіт став кліп на трек «Elefante». Кліп на пісню набрав більше 100 мільйонів переглядів на YouTube, а сама пісня більше 40 тижнів знаходилась у престижному чарті Shazam Global, де зібрані найпопулярніші треки з усього світу, і продовжує займати топові позиції в чартах Мексики, США, Канади, Іспанії, Туреччини, Румунії і навіть Індії.