• Головна
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Єдиний у світі: Дмитро Комаров надасть шанс пакистанцеві з унікальними здібностями встановити світовий рекорд
Дмитро Комаров Світ Навиворіт

Єдиний у світі: Дмитро Комаров надасть шанс пакистанцеві з унікальними здібностями встановити світовий рекорд

«Світ навиворіт» покаже доставщика їжі, який став суперзіркою завдяки своїй унікальній здібності і мріє увійти в Книгу рекордів Гіннесса. Уже в цю суботу, 27 березня, о 18.20 на глядачів каналу «1+1» чекає нова серія екстремального тревел-шоу «Світ навиворіт. Пакистан». У продовженні експедиції Дмитро Комаров і Олександр Дмитрієв познайомляться з унікальним пакистанцем, який завдяки особливості своїх очей став знаменитістю.

Після тривалої експедиції по гірській частині Пакистану команда «Світу навиворіт» вирушить до другого за величиною мегаполісу країни — міста Лахор. Це одна з найбільш швидко зростаючих міських територій у світі і найважливіший історичний центр Південної Азії. Лахор заворожує туристів своїми древніми традиціями, кухнею і архітектурою, але його головна особливість — це унікальні люди. І саме тут Дмитро Комаров зустріне незвичайного героя — 18-річного Ахмеда, який став суперзіркою Інтернету і всієї країни завдяки своїй унікальній здібності.

«На перший погляд — звичайний хлопець. Але ця молода людина зі скромної мусульманської родини стала справжньою легендою завдяки унікальній здібності сильно витріщати очі. Те, що він робить — абсолютно неприродно для людини. Таких, як він, у світі — одиниці. Його впізнають на вулицях Лахора. Дивовижно, як він зміг перетворити свою особливість — витрішкуватість — у перевагу. Хоча на його місці будь-хто інший міг би закритися і почати комплексувати. Але Ахмед пишається своїм незвичайним талантом і навіть мріє стати світовим рекордсменом», — розповість Дмитро Комаров.

У звичайному житті Ахмед вчиться у школі і паралельно працює доставщиком їжі. Він — головна опора і годувальник для хворих батьків. Хлопець мріє стати блогером, але через скромне становище сім’ї у нього немає навіть найелементарнішого, щоб знімати відео, — мобільного телефону з камерою.

Ахмед — не єдиний у світі, хто вміє аномально витріщати очі, але робити це так, як він, не може ніхто. Але хлопець навіть не підозрює, що ця особливість може нести загрозу його здоров’ю. Мовою медицини витрішкуватість — це діагноз, який виникає з різних причин, і в найнебезпечнішому випадку люди можуть навіть осліпнути. Щоб дізнатися про свій стан здоров’я, потрібно пройти професійну діагностику у лікарів різних профілів. Але сім’я Ахмеда живе занадто скромно, у них немає грошей на такі обстеження.

«Світ навиворіт» допоможе хлопцеві вперше дізнатися причину своєї особливості, а також з’ясувати, чи безпечно це для здоров’я. Дмитро Комаров організовує йому повний комплекс діагностики в кращій клініці міста. Крім того, команда проекту надасть шанс Ахмеду здійснити мрію всього його життя і поборотися за світовий рекорд.

Чи безпечний для здоров’я талант Ахмеда і чи зможе хлопець стати світовим рекордсменом — дивіться у новій серії «Свті навиворіт» вже в цю суботу о 18.20 на каналі «1+1».