Manna ceramics: створює посуд для ресторанів та просто поціновувачів якісної та естетичної кераміки

Manna ceramics: посуд, створений з любов’ю

Manna ceramics – український бренд керамічного посуду ручної роботи. Створює посуд для ресторанів та просто поціновувачів якісної та естетичної кераміки. Невпинно наближаються акції та розпродажі до Чорної п’ятниці, тому хочемо познайомити вас з найпопулярнішими формами, можливо ви знайдете щось до душі в Manna ceramics!

Салатник “Тіффані Синій” 750 мл

Мрія кожного сучасного кулінара – салатник кольору океану. Manna ceramics може її здійснити, майстри бренду додали його формі особливість й зробили скошеною. Ідеально виглядає зі стравами, адже завжди контрастує з ними. Тож він вже чекає на ваші кулінарні шедеври. 

Ціна – 230 грн

Тарілка з високим бортом “Лайм” 

Уявіть, що опинилися на залитій сонцем галявині у жаркий літній день..уявили? А тепер пропонуємо наблизити мрії до реальності, адже “Лайм” від Manna ceramics не залишить байдужим нікого. Яскравий посуд – тренд на столах ресторанів вже не перший сезон, тому радимо спробувати. 

Ціна – 170 грн

Салатник “Ультрамарин” 450 мл

Ультрамаринові вкраплення на молочному посуді схожі на розсип зірок. Від нього віє свіжістю та початком чогось нового. Так і натякає, що класика теж повинна виглядати стильно та естетично. Чому салатник Manna ceramics вдало слідує!

Ціна – 130 грн

Сайт

Відмічайте, як куштуєте улюблені страви з посуду Manna ceramics та станете зіркою їх сторіз. 

З усією керамічною любов’ю, Manna

Соціальні мережі:

Instagram

Facebook