• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Благодійність і культура на “Стадіоні Культури” вже 3 та 4 червня у Києві
Благодійність і культура на “Стадіоні Культури” вже 3 та 4 червня у Києві

Благодійність і культура на “Стадіоні Культури” вже 3 та 4 червня у Києві

Товариство “Стадіону Культури” стає все більшим та вривається в інфопростір з новою програмою! Вже 3-4 червня відбудеться перший в 2023 році масштабний фестиваль, де поєднається культура і благодійність. “Стадіон Культури” — це соціально-культурна ініціатива, яка об’єднує креативні індустрії, просвітницькі проєкти та благодійні ініціативи у форматі фестивалю.

Цей проєкт покликаний:

  • інтегрувати розважальні заходи та просвітництво;
  • розповідати про культуру нашою рідною про наше рідне;
  • культитувати любов до сучасної творчості;
  • розвивати світогляд українців через естетичне сприйняття різних видів мистецтва та інших заходів;
  • і головне – об’єднувати палаючі ідеї та великі уми.

Проєкт вже зараз підтримали співачка Надя Дорофєєва, блогер Антон Мурафа, модель Дар’я Астаф’єва, Міс Україна Всесвіт 2021 Анна Неплях, виконавець Руслан Кузнецов та інші.

Так а що по наповненню, хто буде?

Вже сьогодні відомо, що 3 червня співатиме гурт із шаленою енергією та драйвовими піснями? Здогадалися хто це? 

Yes, Олег Скрипка та “Воплі Відоплясова” будуть лунати на “Стадіоні Культури”. Також в перший день фестивалю кожен матиме нагоду послухати захопливу лекцію “Українське кіно за годину” від кінокритикині Інни Чечевиці, а потім товариство “Стадіону Культури” спілкуватиметься з міністром зборів і донатів Василем Байдаком, який розповість “Як генерувати креативні ідеї для зборів”. 

Вже 4 червня на фестивалі співатиме український інді-поп гурт з Умані “Our Atlantic”. Диско, соул та “вусатий” фанк – все це змішається, коли на сцені запалюватимуть вони. А далі акордами гітар та клавіш дивуватиме музичний гурт “Latexfauna”.  І, звісно, куди ж без лекторію та актуальних тем, які турбують кожного: арт-терапевт та автор курсу “Статеве виховання для старшої школи” Ілія Єлісей розповість “Як не вигоріти вщент”, – важлива тема, тому обов’язково слідкуйте за новинами “Стадіону Культури” на інстаграм-сторінці kyiv.stadionkultury

Волонтери PowerKit розкажуть, як створювати  павербанк з електронок для ЗСУ, покажуть, як тестувати, розбирати та сортувати їх.

“Стадіон Культури” розвиває культуру допомоги. Саме тому кожна проведена подія закриває конкретний запит від благодійного фонду. На першому заході, який пройде 3-4 червня, “Стадіон Культури” разом із благодійною організацією “Район #1” допоможе закрити збір для відновлення оселі сім’ї військового Роман. Долучитися до збору можна вже зараз, адже на сторінці “Стадіону Культури” є лінк на банку. 

Крім того, на події буде благодійний корнер, де кожен охочий стане волонтером.

Усе це та багато іншого поєднається на “Стадіоні Культури”, тому скоріше купуй квиточок та приходь на фестиваль!

Щоб не забули, де це і коли

Подія відбудеться 3-4 червня, місцем проведення фестивалю стане Льодовий стадіон (проспект Академіка Глушкова, 9).

Це будуть два дні неймовірних емоцій та спілкування з класним, свідомим ком’юніті.

Ціна вхідного квитка становить 250 гривень.

До речі, квитки можна придбати як на Concert.ua, так і на TicketsBox.

Усі деталі події – на сторінці проєкту instagram.com/kyiv.stadionkultury, тож уважно слідкуй за новинами фестивалю, аби потім не сумувати, що квитки закінчилися!

Тепер неймовірному проєкту потрібні неймовірні люди! Запрошуємо представників ЗМІ, фотографів та лідерів думок долучитися до “Стадіону Культури”.