• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Дівчинка-робот ULIANA ROYCE поставила новий рекорд, набравши 8 млн переглядів в TikTok
Дівчинка-робот ULIANA ROYCE поставила новий рекорд, набравши 8 млн переглядів в TikTok

Дівчинка-робот ULIANA ROYCE поставила новий рекорд, набравши 8 млн переглядів в TikTok

Новий кліп ULIANA ROYCE «Мои Правила» підірвав TikTok ще до офіційної прем’єри. Артистка виклала фрагмент з майбутнього кліпу, який зібрав 8 млн переглядів і 1 млн лайків. На відео роборука піднімає Уляну на висоту 5 метрів і зі швидкістю 100 км / год відкидає назад вниз головою. Ролик настільки сподобався користувачам TikTok, що він відразу ж потрапив в тренди.

26 березня співачка представила повну версію відео. Кліп на трек «Мои Правила» став новим творчим поворотом в кар’єрі співачки. 25 годин безперервних зйомок, більше 100 чоловік масовки, 150 ексклюзивних костюмів, справжні бої з холодною зброєю і віртуальна реальність з роборукою. ULIANA ROYCE демонструє потужну бойову хореографію, стайлінг та спецефекти.

За сюжетом кліпу, Уляна виграє бій, встановивши свої правила на рингу. Бій відбувається в голові співачки і управляє вона своїм альтер-его в битві з секретної лабораторії за допомогою віртуальних гаджетів з майбутнього.

Варто відзначити, що всі трюки Уляна виконала самостійно. Перед зйомкою співачка виснажувала себе тренуваннями, відточуючи прийоми бойового мистецтва. Артистка цілий рік займається азіатським єдиноборством з катаною – холодною бойовою зброєю з вагою близько кілограма.

Режисерами відео виступили Максим Шелковников і Денис Маноха, які зняли для співачки музичний екшн «Sayounara». Стиліст – Євгенія Скварська – представила нові образи разом зі співачкою в стилі кібер-панк. Над beauty-образом працювали візажист Даша Тайвас і hair-стиліст Ірис Онуфрієнко. Для одного з образів був задіяний сенсорний макіяж очей – його спеціально доставили з Японії.

Разом з кліпом ULIANA ROYCE презентувала ЕР. Пісня «Мои Правила» стала заголовним треком міні-альбому, над яким співачка працювала разом з Pivovarov prod. У реліз увійшли 4 треки: «Jump», «My Love», «Мои Правила» і ремікс на цей трек.