• Головна
  • /
  • Новини
  • /
  • Вася Демчук представляє трек, який став хітом в TikTok ще до прем’єри!
Вася Демчук

Вася Демчук представляє трек, який став хітом в TikTok ще до прем’єри!

Ще до офіційної прем’єри трек Sorry Васі Демчука став супер-хітом в TikTok! Всього за декілька днів кількість відео на сніппет пісні подолало позначку в 35 000, а зараз налічує вже понад 200 000! У числі тих, кого підкорив ліричний трек відомі артисти і блогери з багатомільйонною аудиторією: Даня Мілохін, Валя Карнавал, Єгор Шип, Ваня Дмитрієнко, Аня Pokrov, Діма Євтушенко та багато інших.

Артист зізнався, що вперше зіткнувся з такою величезною хвилею уваги до себе і своєї творчості: «Мені посипалися десятки пропозицій від лейблів про співпрацю, артисти, яких я слухаю і люблю, пропонували записати фіт на Sorry. Це кайф, я не очікував такого фідбеку!»

Вася зізнався, що дав згоду на одну з пропозицій і обіцяє випустити версію хіта Sorry з однією із мегапопулярних українських співачок, чиє ім’я поки тримає в секреті.

«Це супер-особиста пісня, і я вирішив, що зможу розділити її тільки з тим артистом, який дійсно її відчує. Вона написана особливій людині в моєму житті, як прощальний лист, епілог нашої історії»

З релізом кожного нового треку аудиторія Васі Демчука зростає у величезних масштабах, кількість підписників в TikTok вже давно перевищила 130 тисяч. А дещо раніше артист підкорив своїм виступом сотню зіркових журі в українській адаптації популярного в усьому світі ТБ-шоу All together, де його виконання назвали «кращим за оригінал», а деяких з них навіть довів до сліз.

Чуттєвий сингл Sorry Васі Демчука, який чіпляє всі струни душі, можна послухати на всіх музичних платформах вже зараз: https://band.link/sorryy