• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Український DJ відтворив атмосферу початку 2000-х

Український DJ відтворив атмосферу початку 2000-х

Український саунд-продюсер та DJ Nickolas Ilnitskiy презентує свою нову роботу «Не бачила», записану спільно із талановитою виконавицею Tory S. В треці чітко прослідковується атмосфера епохи Euro-Dance рейвів кінця 90-х початку 2000-х, тільки із українським колоритом. 

«Я є великим фанатом Euro-Dance, Euro-Tranceмузики. Ще в дитинстві, коли я випадково чув хіти легендарних: ATB, Robert Miles, PPK, Sash!, Alice DJ, Paul Van Dyk, Tiesto, мене переповнювало відчуття ейфорії, радості та польоту. Ця музика дарувала позитив і віру в світле майбутнє. І зараз я радію тому, що цей жанр починає переживати свій ренесанс, і стає актуальним на танцювальних майданчиках» — ділиться Nickolas Ilnitskiy.

Для Tory S. це деб’ютний сингл. Але у цієї співпраці є цікава передісторія. Рівно десять років тому Nickolas і Toryдомовилися зробити спільний трек, коли навчалися в одному навчальному закладі, та через брак досвіду цього на сталося. Але нещодавно, артисти вирішили, що прийшов час для співпраці. Ось, що каже Tory S. про композицію «Не бачила»! « — Коли ти відчуваєш себе вільною, щасливою і закоханою.. це найбільше щастя.. в цій пісні саме це і хотіла передати.. коли любиш то світ втрачає своє значення.. і ти не відчуваєш нічого окрім своєї безмежної любові.. » Щоб трек краще передавав емоції, Nickolas Ilnitskiy іTory S. підготували також атмосферне відео, яке Ви можете переглянути прямо зараз.