• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • Бренд Fiori представив весільний букет до сезону 2021, під назвою Mellow white
Бренд Fiori представив весільний букет до сезону 2021, під назвою Mellow white

Бренд Fiori представив весільний букет до сезону 2021, під назвою Mellow white

Креативний директор бренду, Костянтин Кондаков, присвятив букет рефлексії нового часу: «Обмеження й емоції, які раніше не відчувало суспільство, дозволили нам стати м’якшими до світу і до того, що відбувається навколо. Це – неминучість, з якою ми повинні вибудовувати нові відносини. Не важливо, ми говоримо про гендерну ідентичність чи про ситуацію з вірусом і обмеженнями, на які не в змозі вплинути, але можемо змінити своє ставлення до них».

Композиція складається з сортів орхідей виключно білого відтінку: vanda diamond white і phalaenopsis white serenity.

Mellow – зрілість, мудрість і стриманість з роками. Ці елементи стали ключовими для створення флористичного образу. Mellow говорить про характер людини, дозрілої, як бутон, за віком або досвідом.

В об’єктиві фотографа – великий білий букет вільної форми зі спадаючими суцвiттями білих орхідей, що підкреслюють мить саме тих почуттів.

«Так буває, коли зустрічаєш людину і всі думки складаються в одну картину за мить. Це і відбулося, коли я побачив актора Романа Брау (Romain Brau), а вже ввечері ми обговорювали деталі майбутньої зйомки, в якій Роман став моделлю для нашого букета. Це натхнення було з нами на всіх етапах, та й зараз продовжує жити і трансформуватися», – говорить про процес створення нового букета Костянтин.