Помада із місією від Mary Kay

Помада із місією від Mary Kay

У місяць всесвітньої інформаційної кампанії з підвищення обізнаності щодо раку молочної залози та його профілактики, бренд Mary Kay оголошує про запуск нової спеціальної благодійної продукції 2022 року – Помади для губ у формі серця.

Ніщо так не надихає, як жінка, яка повністю реалізує свій потенціал. Протягом близько 60 років
компанія Mary Kay та її фонди, що фінансуються компанією, допомагають жінкам у майже 40 країнах світу.

За допомогою грантових програм та ініціатив з підвищення обізнаності Компанія та Фонд Mary Kay підтримують провідних вчених та науковців, які шукають ліки від раку молочної залози та органів жіночої репродуктивної системи, а також сприяє розвитку притулків для жертв домашнього насилля і підтримує громадські програми. Глобальна благодійна ініціатива Mary Kay – «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» – з часу свого заснування підтримала понад 6 мільйонів жінок та їх сімей, співпрацюючи з більш ніж 3000 організацій та пожертвувавши понад 16 мільйонів доларів.

В Україні благодійний проєкт «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» від Mary Kay вже понад 18 років підтримує жінок, які зіткнулися з діагнозом рак молочної залози. В рамках ініціативи українське відділення бренду пропонує жінкам, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози, безкоштовно пройти програму реабілітації. Програма була розроблена Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї». Завдяки комплексу медичних процедур та консультаціям з провідними фахівцями й психологами жінкам вдається відновити фізичний та психологічний стан. За час існування програми на реабілітацію для майже 1500 українських жінок з 2004 року перераховано вже понад 5 мільйонів гривень. Проєкт «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» повністю фінансується за рахунок зібраних коштів від продажу спеціальної продукції Mary Kay.

З 1 жовтня 2022 року місію ініціативи «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» покликані виконувати Помади для губ у формі серця, Mary Kay у двох відтінках – «Сміливий Рожевий» та «Улюблений Нюд»

40 гривень від продажу кожної помади перераховуються на підтримку програми реабілітації жінок, що зіткнулися з раком грудей.

Зволожувальна формула Помади для губ у формі серця, Mary Kay ніжно піклується про ваші губи, а яскравий колір з вельветовим матовим покриттям чудово доповнить ваш образ. 

  • Формула з матовим фінішем
  • Легка, ніжна вельветова текстура
  • Насичений колір та легке ковзання
  • Зволожувальна формула з вітаміном Е
  • Два стильних відтінки, що пасують холодним та теплим підтонам шкіри

Підтримати ініціативу та придбати благодійну помаду можна з 01 жовтня по 31 грудня 2022 року через б’юті-експертку Mary Kay або на сайті marykay.ua.

Не нехтуйте своїм здоров’ям. Регулярно проводьте самоогляд за допомогою підказок з пам’ятки від Mary Kay. Відвідуйте лікаря для обстеження молочних залоз 1 раз на рік. Проконсультуйтеся про необхідність проведення мамографії. Всі ці кроки допоможуть попередити хворобу.

Приєднуйтеся до рожевого руху добра та пам’ятайте: рак грудей – виліковний у більшості випадків завдяки діагностуванню на ранніх стадіях. Тож придбайте вподобаний відтінок та подаруйте частинку любові тим, хто цього потребує!