SMART- догляд для здорової шкіри

За часів Клеопатри жінки перед сном мазали обличчя сумішшю з молока, меду та борошна. Африканські красуні вмивалися відваром ройбуша і робили з нього маски для обличчя. І скількома ще секретами краси не користувалися жінки у всі часи, щоб доглядати за собою.

А експерти бренду love&loss сховали всі найцінніші компоненти у маленькі баночки та флакони, які стануть незамінними у щоденному догляді за шкірою та волоссям.

Love&Loss – це український бренд біосумісної доглядової косметики для обличчя, тіла та волосся. Основне завдання бренду – створення якісних продуктів з працюючими інгредієнтами. Вони обирають натуральні компоненти для засобів, тому що формули саме натуральних засобів – активні та близькі до шкіри. Всі потенційно шкідливі для людини та навколишнього середовища компоненти зведені до мінімуму, таким чином бренд піклується про вас і дбайливо ставиться до природи.

Також розробники косметики переконані, що жоден крем не вартий чийогось життя, тому вони категорично проти тестування косметики на тваринах. Всі їх засоби тестуються в лабораторіях іншими прогресивними методами.

Сировина для продукції збирається з усього світу, компоненти доставляються навіть з Африки та Азії, а особлива увага приділяється саме якості інгредієнтів. Косметика не містить парабенів, силіконів, мінеральних олій та інших агресивних компонентів. Висока концентрація активних рослинних речовин допоможе Вашій шкірі та волоссю завжди мати здоровий, сяючий вигляд.

Ви заслуговуєте на найкраще. Почніть із якісного догляду за собою.
Instagram