Kronenbourg 1664 — офіційний спонсор Ukrainian Fashion Week 2022–2023

Kronenbourg 1664 — офіційний спонсор Ukrainian Fashion Week 2022–2023

Kronenbourg 1664 став спонсором Ukrainian Fashion Week 2022–2023. Найгучніша подія української моди цього року святкує своє 25-річчя та відбудеться 3–6 лютого у «Мистецькому арсеналі». Kronenbourg 1664 вже третій рік стає партнером UFW. Все тому, що вміння цінувати моду, так само, як і вміння насолоджуватися смаком, — частина позиціонування легендарного французького бренду пива.

На честь ювілею засновники та спонсори заходу приготували багато сюрпризів. Незабаром на своїх сторінках у соцмережах Kronenbourg 1664 розіграє запрошення на авторську виставку фотографині Соні Плакидюк, яку присвячено життю в синьому кольорі — La vie en bleu від Kronenbourg 1664. Вона проходитиме 4 лютого в рамках Українського тижня моди. Надалі бренд планує ще один подарунок, про який оголосить на своїй сторінці у Facebook. 

«25 років Ukrainian Fashion Week — це не просто 25-річна історія однієї компанії. Це історія українських дизайнерів, яких одного разу об’єднала наша ідея зробити свою країну модною. Створити нову індустрію, що важлива як для економіки країни, так і для розвитку її культури. Індустрію, що представляє Україну світу як країну талановитих людей, нових технологій, конструктивного партнерства. Сьогодні нашими пріоритетами є sustainability, діджиталізація, різноманітність та інклюзивність. Саме на них нині будується українська та світова fashion-індустрія», — коментує голова Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Через карантинні обмеження офлайн-відвідування заходу доступне тільки представникам медіа, баєрам, клієнтам брендів, інфлюенсерам та, звичайно, переможцям конкурсу від Kronenbourg 1664. Проте стати віртуальним гостем зможе кожен охочий — медіасервіс MEGOGO та діджитал-платформи UFW будуть транслювати подію в режимі онлайн.

З минулими проєктами для Ukrainian Fashion Week бренду Kronenbourg 1664 компанії Carlsberg Ukraine можна ознайомитися у відео: