NAVKA

Українська співачка NAVKA в головних хітах Apple Music!

28 серпня українська співачка NAVKA презентувала альбом українських народних пісень, присвячений власному соціальному проєкту “Україна в піснях”. У однойменний альбом увійшло 13 українських пісень, що були оброблені на сучасний лад. 

Український проєкт отримав максимальну підтримку від музичного магазину Apple Music. Банер альбому зв’явився на головній вкладці майданчику разом з новим альбомом Katy Perry та реміксом від Dua Lipa. Раніше таку підтримку отримували такі топові українські артисти, як MONATIK,, Макс Барських та інші. 

Треки «Пускайте нас» та «Ой у вишневому саду» посіли топові місця у таких добірках як «Головні хіти дня» та «Гарячі новинки». 

Також пісня «Ой у вишневому саду» потрапила в добірку NEW MUSIC UKRAINE від платформи Spotify, що стрімко увірвалась на український ринок. 

Нагадаємо, NAVKA взяла на себе місію відродити забуті українські пісні. «Україна в піснях» представляє собою 13 народних пісень, що були осучаснені співачкою, 13 тижнів – 13 кліпів, в найпрекрасніших куточках України. 

10 кліпів проєкту вже доступні на офіційному YouTube каналі співачки, а також в ротації українських музичних каналів.