Шкільна мода від бренду Шкільна мода від бренду Andre TAN KidsAndre TAN Kids

Шкільна мода від бренду Andre TAN Kids

Андре Тан презентував нову колекцію дитячого одягу – Andre TAN Kids, осінь-зима 21/22. Колекція відображає світові тренди і особисте уявлення дизайнера про сучасний одяг для дітей – стильний і зручний casual. У новій колекції, все як у дорослих, дотримані тренди на oversize і unisex – це виглядає модно і точно сподобається підростаючому школяру.

У колекції – сорочки вільного крою, штани та спідниці, сукні, блузи, світшоти і худі, лонгсліви і бомбери, а також куртки. З представленого розмаїття речей легко зібрати стильний шкільний образ, який підкреслить індивідуальність дитини, і допоможе йому влитися в компанію справжнім модником.

Одяг пошитий з високоякісних тканин, і не сковує рухів. У ньому комфортно протягом дня, будь то школа, прогулянка або вечірка з друзями. Основні кольори колекції: сірий, білий, бежевий, зелений, чорний і темно-синій.

Серед «фішок» одягу Andre TAN Kids – улюблені фрази тінейджерів, оригінальні написи, схожі на тимчасові татуювання, а ще принт-комікс, і веселі зображення кота Поролона, який давно став впізнаваним мемом.

Модний бренд Andre TAN Kids спільно з українським виробником рюкзаків, аксесуарів та канцтоварів для школи YES доповнили нову колекцію рюкзаками для підлітків. В капсульну колекцію увійшли сучасні сумки і рюкзаки – 5 моделей (два рюкзака, два шопера і поясна сумка) в чорному і бежевому кольорах. Їх прикрашають фрази і малюнки, що за стилістикою нагадують написи на полях шкільних зошитів. Колаборація YES by Andre TAN – це базові кольори, продумана система зберігання, практичні матеріали і висока якість виробів.

Нова шкільна колекція буде представлена ​​в мультибрендових бутиках Andre TAN і магазинах Andre TAN Kids по всій Україні вже в на початку серпня.