• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • «Майже колишні»: зірки відверто розказали про секрети міцних стосунків та розлучення
Майже колишні

«Майже колишні»: зірки відверто розказали про секрети міцних стосунків та розлучення

На телеканалі «1+1» 1 вересня о 22:45 стартує нове реаліті-шоу «Майже колишні». Головна мета проекту – допомогти розібратись у стосунках та зберегти шлюб парам, які перебувають на межі розлучення. Напередодні старту проекту «Майже колишні», експертом якого стала відома психологиня Ірина Кириченко, зірки українського шоу-бізнесу у матеріалі для ТСН.ua відверто поділилися історіями особистих стосунків та розказали про секрети щасливого шлюбу.

Співачка, учасниця «Танців з зірками» та мама двох дітей Слава Камінська пригадала, що зі своїм колишнім чоловіком робила спроби врятувати шлюб, давала стосункам другий шанс, але подружжя все ж прийняло рішення розлучитися: 

«Зараз ми в дуже комфортних теплих стосунках. Чесно кажучи, сталося це не відразу. Ви знаєте, я жінка імпульсивна й емоційна, іноді давала волю образам. Але мудрість приходить з досвідом, і я більш ніж щаслива тому, в якій точці знаходяться наші з Едгаром взаємини зараз», – зазначає Слава. 


А тим, хто зараз знаходиться на межі розлучення, співачка порадила не відмовлятися від допомоги оточуючих та знайти у собі сили, аби пережити критичний момент:

«Розставання потрібно пережити, переплакати, перестраждати – дозвольте собі бути слабкою якийсь час. Не відмовляйтеся від допомоги близьких, не бійтеся здатися занадто вразливою або відкритою. Розлучення – це не кінець світу. Так, це стрес, так, це дуже боляче, але це хороший інструмент для переосмислення багатьох речей».

Співачка, учасниця «Танців з зірками», дружина та мама двох дітей Санта Дімопулос свого часу теж пережила розставання та, попри це, ніколи не переставала вірити у справжнє кохання. Зірка розповіла про головні секрети її щасливого шлюбу: 

«По-перше, це спілкування зі своїм чоловіком – з відкритим серцем та сповнене любові. По-друге, у стосунках дуже важлива тактильність – обійми, поцілунки. Саме вони додають відчуття близькості та безпеки для жінки. Аби ваш шлюб був міцним та щасливим, у кожного партнера мають бути свої інтереси та свій особистий простір – нам всім іноді важливо побути наодинці з собою. Але водночас, якщо ви пара чи подружжя, у вас мають бути й спільні інтереси, адже ви сім’я – одне ціле. Аби з роками ваші стосунки не згасали, необхідно над ними працювати щодня: розвиватися духовно, розумово і фізично, а головне – робити це разом», – розказала Санта. 

Актор, зірка «Скаженого весілля» та серіалу «Великі вуйки» та учасник «Танців з зірками» Арам Арзуманян одружений вже понад вісім років, з дружиною виховує двох дітей – Анаїт та Тиграна. Актор зізнається, у шлюбі щасливий та розповідає, що сімейні й побутові конфлікти у його родині вирішуються теплими обіймами. Серед головних секретів міцних стосунків вважає любов та взаєморозуміння: «Дуже важливо не конкурувати один з одним, а доповнювати. Довіра і підтримка – це основне. Я категорично не згоден з висловлювання «живемо разом заради дітей», так не буває. Вважаю, що сім’я не складається з якихось факторів, це єдине ціле. Ми не створюємо дітей для себе, ми даруємо їм життя для них самих! І на нас, батьках, величезна відповідальність, аби діти росли в любові!» – зазначив Арам.

Нагадаємо, учасниками нового реаліті «Майже колишні» стануть одружені пари, які перебувають на межі розлучення, але готові дати собі шанс врятувати родину. За умовами проекту, вони протягом тижня житимуть у розділеному навпіл будинку та пройдуть «стрес-тести» – низку випробувань, під час яких їм доведеться зустрітися з родичами та оголосити про розлучення, пройти перевірку на детекторі брехні, а ще зустрітися з омріяними «ідеальними партнерами» на очах у своєї половинки тощо. За результатами випробувань подружжя прийматиме рішення, чи готові вони до змін заради збереження шлюбу, або дійсно прагнуть розлучення. Виробництво проекту – Friends Production.