GIO DARA презентує ліричний EP «Higher»

GIO DARA презентує ліричний EP «Higher»

GIO DARA випускає свій дебютний EP альбом «Higher», над яким працював півроку. Альбом розкриває чотири історії з особистого життя артиста. GIO DARA  – музикант, автор і композитор з грузинським корінням, який відомий своєю участю у шоу «Голос Країни» та у Національному відборі на Євробачення 2020. Рік тому музикант випустив свій перший англомовний сингл «Feeling so Lost» з яким виступав на нацвідборі, а навесні цього року вийшла романтична пісня «Безмежно кохати».

Новий альбом «Higher» дозволить слухачу глибше познайомитися з творчістю музиканта та його внутрішнім світом.

Альбом «Higher» написаний під час карантину і розкриває такі важливі питання в житті автора, як: пошуки себе, правильного шляху та справжнього кохання. З перекладу на українську назва альбому означає «вище», це також назва однієї з пісень, яка входить у ЕР. Вона про злети та падіння, які неменуче трапляються на життєвому шляху кожної людини. Альбом складається з чотирьох пісень, кожна з яких відображає певні періоди та переживання в житті автора.

 «Цей альбом – повне відображення мене сьогодні, моїх думок та почуттів. Я довго працював над ним і щасливий, що нарешті можу поділитися новими піснями зі слухачами. У зв’язку з карантином було багато перепон на шляху до запису та випуску альбому, але саме завдяки цьому я знайшов нове звучання», – ділиться GIO DARA.              

Альбом «Higher» доступний на всіх музичних платформах і на YouTube-каналі артиста.