Телеканал «1+1» працює над новим зірковим розважальним шоу «Ліпсінк Батл»

Телеканал «1+1» працює над новим зірковим розважальним шоу «Ліпсінк Батл»

Телеканал «1+1» придбав права на адаптацію популярного американського формату «Lip Sync Battle» – шоу зіркових пародій, яке вже встигло стати хітом у більш ніж 10 країнах світу, що адаптували формат. Розважальний проект вийде на телеканалі «1+1» під назвою «Ліпсінк Батл».

За форматом шоу, відомі особистості перевтілюються у зірок шоу-бізнесу під хіти, які знають і люблять всі. Головне завдання зірок – максимально переконливо відтворити пісню, копіюючи міміку, зовнішній вигляд, манеру триматися на сцені оригінального виконавця хіта. Учасники проекту розіб’ються на пари та влаштують між собою запеклий батл за звання кращого пародиста. Боротьба зірок, а також яскраві костюми та декорації нікого не залишать байдужими та гарантовано піднімуть настрій глядачам.

На сцену шоу «Ліпсінк Батл» вийдуть співаки, актори, телеведучі, спортсмени, які влаштують справжній перформанс пародій. Окрім того, у проекті буде двоє ведучих. Хто стане учасниками та ведучими першого сезону нового проекту на «1+1», поки тримається у таємниці.

«Ліпсінк батл» – справжнє шоу зіркових пародій. Відомі на всю країну люди будуть розважатися на сцені під улюблені хіти, забувши про вік, статус, позбувшись будь-якої скутості. Ви побачите справжн іх зірок з їхніми непідробними емоціями та відкриєте їх з нового боку», – говорить керівник департаменту Big Entertainment Shows Володимир Завадюк.

Відео: https://www.instagram.com/p/CJqhe9WDJks/

Над адаптацією шоу працює команда творців «Танців з зірками» та «Голосу країни» – Big Entertainment Shows «1+1» під керівництвом Володимира Завадюка.