прем’єрні випуски «Ліги сміху»

Битва за «Зимовий кубок 2020»: «1+1» покаже прем’єрні випуски «Ліги сміху»

4 грудня о 20:45 на «1+1» відбудеться прем’єра нових випусків «Ліги сміху» від студії «Квартал 95». Канал покаже черговий та фінальний етап Чемпіонату країни з гумору, під час якого стане відомо, яка з команд отримає омріяний «Зимовий кубок 2020». Першу серію змагань глядачі побачать вже цієї п’ятниці на «1+1».


Кожна команда буде представлена у номінаціях, серед яких «краще соло», «кращий танець»,  «кращий Tik Tok», «кращий серіал», «краща мініатюра», «кращий образ» та «краща пародія», за які отримає міні-кубок від ведучого проекту, в ролі якого виступив ПТП (Потап).
У першій серії на сцену вийдуть команди: «Любимый город», «7Я», «Лови кураж», «Ветерани космічних військ», «Моя провінція», «Королі турбаз» та «ХБЗЯ».

Традиційно у тренерських кріслах глядачі та шанувальники шоу побачать Надію Дорофєєву, Станіслава Боклана, Дантеса, Гаріка Бірчу, Ігоря Ласточкіна, Наталю Могилевську та Юрія Ткача, який повернеться у шоу після хвороби.

Зазначимо, зйомки  «Ліги сміху» відбулися з дотриманням вимог адаптивного карантину. Зокрема, глядачі сиділи через одне місце, а організатори забезпечили їх яскравими масками та рукавичками.

Хто саме стане володарем головного трофею – «Зимового кубка 2020» стане відомо незабаром. Дивіться нові випуски «Ліги сміху» щоп’ятниці о 20:45 на «1+1».