Співачка MARKELOVA презентує новий сингл «Под прицелом»

Співачка MARKELOVA презентує новий сингл «Под прицелом»

Для створення нового треку й фірмового звучання артистка застосувала закони американської індустрії та зібрала професійну команду, де кожен відповідав за окрему частину продакшену. Саунд-продюсером треку виступив Аркадій Александров, відомий по роботі з Zivert і Дімою Біланом, а також автор останнього альбому Тіни Кароль «Красиво». Вокальний продакшен і оновлене звучання робив молодий і популярний артист Poёt. За зведення відповідав Сергій Купцов, який зводив хіти Niletto, Клави Коки та Ёлки.

Після прем’єри синглу «Облака» з оновленим звучанням, співачка дотримується цього музичного вектору – легкий ретро-вейв із елементами романтичного попу, повного легкості та плавності.

«Под прицелом» – це красивий ретро-вейв із нальотом поп-музики та з ніжно-ритмічним приспівом.

Це історія абьюзивних стосунків, які починаються як ідеалізація і закінчуються ілюзіями і ревнощами. Героїня ділиться зі слухачем своїм потаємним – невдачею в любовних відносинах і крахом усіх мрій про взаємне кохання з хепі ендом.

«Пісня про складні абьюзивні стосунки – ревнощі, страх розставання. Про те, як головна героїня знаходить у собі сміливість покинути гру, не дивлячись на зусилля залишитися разом із людиною. Про любов до людини, яка заподіює тобі біль і про силу, яка допомагає з цим болем впоратися» – розповідає автор слів і музики Anton Kramer.

Світла і романтична вокальна манера артистки компенсує трагізм пісні. Незважаючи на те, що текст пісні сповнений ліризму, MARKELOVA вдалося зберегти приголомшливу мрійливу інтонацію, яка обіцяє зміни в житті на краще.