• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • Дмитро Комаров у «Світі навиворіт» покаже «золотий» китайський чай вартістю в 125 тисяч доларів
Дмитро Комаров у «Світ навиворіт»

Дмитро Комаров у «Світі навиворіт» покаже «золотий» китайський чай вартістю в 125 тисяч доларів

Сьогодні о 22.45 у новій серії «Світу навиворіт» на «1+1» Дмитро Комаров зануриться в особливу філософію Піднебесної, яка стосується найпопулярнішого напою в світі – чаю. Ведучий тревел-шоу дізнається, як виробляють його різні сорти, побуває на чайній церемонії і спробує чай, який в Китаї пили світові знаменитості.

Сьогодні китайці споживають 40% всього чаю на планеті. Саме вони першими почали вирощувати чайні кущі і відкрили цей напій всьому світу. Для жителів Піднебесної чай – це стиль життя, філософія і практично релігія. У давнину тут вважалося, що людина, яка не п’є чай, нездатна бачити істину. А його властивості до цих пір вважаються лікувальними.

Більшість українських сімей звикли пити звичайний чай з супермаркету, не надаючи цьому особливого значення. У Піднебесній ж все зовсім по-іншому. Наприклад, китайці пакетований чай навіть не визнають.

Щоб побачити, яка різноманітність чаю існує в Китаї, «Світ навиворіт» вирушить на особливий ринок – світову мекку чаю. Тут Дмитру Комарову вдасться знайти і скуштувати найрізноманітніші сорти чаю, деякі з яких продають на аукціонах за вартістю автомобіля або квартири. Так, однією з найбільш унікальних виявиться пачка пуеру за 125 тисяч доларів. А глядачі дізнаються, чи відрізняється на смак чай за 30 доларів і за 10 тисяч.

Спеціально для «Світу навиворіт» досвідчені продавці розкажуть, який шлях проходить листочок чаю, перш ніж потрапити в наш заварник. І запросять українських мандрівників на справжню чайну церемонію, яку проведуть відповідно до древніх китайських традицій.

Крім того, Дмитро Комаров потрапить у найзнаменитіший чайний будинок Китаю, щоб спробувати напій, який свого часу тут пили найвідоміші люди світу.

Як правильно вибирати і пити китайський чай, а також які корисні властивості може мати цей напій при правильній подачі – дивіться у новій серії «Світу навиворіт» вже сьогодні о 22.45 на каналі «1+1».