Ароматерапія з Sister's Aroma

Ароматерапія: вирушаємо до Sister’s Aroma за домашнім затишком та приємною атмосферою

Маленькі деталі створюють домашній затишок та комфорт. Варто лише поставити аромадифузор з улюбленим запахом, запалити натуральну свічку, приготувати какао – і вечір зі звичайного перетворюється в надзвичайний. Вирушайте в бутик Sister’s Aroma за домашнім затишком та приємною атмосферою.

Любов до себе починається з правильного аромата і турботи про свій простір. Команда Sister’s Aroma наповнить ваше життя новими відчуттями.

Sister’s Aroma – український бренд нішевої парфумерії, який точно знається на ароматах для дому, автомобілів, антисептиках та нішевих парфумах. У бренду великий вибір ароматів для дому, тож визначитися дуже складно. Тому пропонуємо звернути увагу на такі позиції для чоловіків: Янтар, Зелений Інжир, Sex&Tobacco Vanilla.

Кожен із них припав до смаку клієнтам бренду, завдяки чому цим ароматам для дому дістався статус бестселерів. А от жінкам пропонуємо зупинитися на ароматах: Оргазм, Sex&Rose, Sex&Black Orchid.

Також в арсеналі бренду присутні нішиві парфуми для чоловіків та жінок. Хітові чоловічі парфюми Male та S 32, які просто необхідні кожному чоловіку. S 17 — аромат, заявляє про себе з перших нот деревени та солодких фруктів. Це типовий орієнтальний парфюм з пишним звучанням компонентів і багатим мускусним шлейфом. В свою чергу S 32 — це унікальне поєднання морської солі з вологимии нотами деревини. Духи явно мають бунтарський та спонтанним характером.

Серія унісекс ароматів також представлена широким асортиментов, серед багатьох представлених парфумів пропонуємо вам — пристранний та сексуальній Sugar Porn та зухвалий S 6.