колектив Счастливые люди випустили новий кліп

Блага звістка: колектив Счастливые люди випустили новий кліп

В основу сюжету нового кліпу взято документальний фільм LEVGENIY режисера Асі Ніколаєвої і оператора Павла Федорова, який вийшов у травні 2020 року. Стрічка розкриває з незвичайного ракурсу тему імміграції сучасної творчої людини в цифрову Кремнієву долину. Кожен день адаптації до нових реалій США приносить українському художнику Євгену Лапченко усвідомлення того, що ж насправді приховує американська мрія. Це кіно не просто про переїзд художника в Америку, його життя і поневіряння в технологічній столиці світу, а й про кожного з нас, про наші бажання, прийняті рішення і мрії. Історія одного року дозвільного, але складного життя Євгена Лапченка в Сан-Франциско закінчується треком “Благая весть” колективу “Счастливые люди”, з якою творці стрічки співпрацюють не перший рік.

У нових реаліях, які диктує пандемія, весь виробничий процес музичного кліпу “Блага звістка” складався віддалено. Учасники команди перебували в різних точках земної кулі: зйомки синхронів проходили в Києві, Ася диригувала процесом з Сан-Франциско, монтаж і складання матеріалів проходили в Сибіру, а координація процесу велася з Санкт-Петербурга. 

Фільм заручився підтримкою і увагою з боку найяскравіших представників російськомовної Кремнієвої долини: директора по продуктам Google Андрія Доронічева, засновника венчурного фонду Gagarin Capital Миколи Давидова і багатьох інших спікерів гучного фільму Юрія Дудя “Russian Silicon Valley”. Після їх постів в соціальних мережах менш, ніж за тиждень картина LEVGENIY зібрала більше 100 000 переглядів. 

“Ми вже давно перебуваємо в томливому очікуванні переходу людства в нову еру – Еру Водолія. І ось нарешті, 21 грудня 2020 року, наш світ начебто вже остаточно і безповоротно переходить з матеріального виміру в духовний. Цей перехід може лякати і збивати з пантелику, як і будь-які зміни, але саме вони безсумнівно несуть в собі благу звістку, яка так необхідна нам всім в кінці 2020 року”, – поділилася режисер Ася Ніколаєва.

Історія одного року дозвільного, але складного життя Євгена Лапченка в Сан-Франциско закінчується треком “Благая весть” колективу “Счастливые люди”, з якою творці стрічки співпрацюють не перший рік. Проєкт починав свій шлях в майстерні лейбла Івана Дорна і є адептом нового жанру – крипто-поп. У 2019 році “Счастливые люди” і Ася Ніколаєва випустили музичний кліп на трек “Почему не падает небо”, який був створений спільно з Борисом Гребенщиковим. 

“Реліз музичного відео запланований відразу з приходом Ери Водолія. У цьому треку багато правди, любові і віри. Головне вміти чути і відчувати разом зі Счастливыми Людьми: Неважливо, все є як є. Будь-яка новина – блага звістка. Щастя – бути частиною!” – каже учасник проєкту Денис Ржавський.