• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • Який рік — така і вечірка: Володимир Остапчук презентував танцювальний трек «Вечеринка года»
Остапчук презентував танцювальний трек «Вечеринка года»

Який рік — така і вечірка: Володимир Остапчук презентував танцювальний трек «Вечеринка года»

Володимир Остапчук, шоумен, стендап-комік, ведучий шоу «Маска» на каналі «Україна», показав ще одне своє альтер-его і заспівав! Остапчук представив сольний танцювальний трек «Вечеринка года». «Вечеринка года» — це музичний реліз напередодні локдауну та першого у нашому житті Нового року, коли у всіх є реальний привід чекати, радіти і молитися, щоб старий 2020-ий нарешті став історією. Біт і ритм «Вечеринки года» — це, мабуть, єдине, що може врятувати цей рік від повного провалу.

«Я подумав, що цей 2020-ий рік варто провести, як треба. Нехай він вже нарешті закінчиться, поки ми всі не зійшли з розуму. Насправді ідея прийшла ще два місяці тому, вже тоді я сподівався скоріше завершити цей “чудовий” рік, — ділиться Володимир Остапчук. — Знаєте, у цьому році навіть вечірки інші, не такі гучні та численні. Тому я вирішив якимось чином прикрасити новорічні свята і зробив такий трек. Їсти під нього олів’є і чекати Нового, сподіваюся, більш вдалого, року буде трохи веселіше».

Вова Остапчук також планує зйомки кліпу «Вечеринка года». Його режисерами стануть самі підписники шоумена. Яким чином, артист поки не розповідає, але каже, що підготував цікаций квіз.