Асаф Авідан поділиться історіями про пісні альбому

Асаф Авідан поділиться історіями про пісні альбому, який представить у Києві

15 жовтня 2021 року Асаф Авідан представить у столичному Bel Etage сьому платівку Anagnorisis. Альбом став для ізраїльського музиканта особливим — він записаний без поспіху й розповідає про всю хаотичність та множинність нашого життя.

Усамітнившись в італійському старовинному будиночку, Авідан вирощував дерева за порадами місцевих фермерів, слухав у пошуках натхнення несподівану для себе музику і творив у такому ритмі, як відчував.

Назва сьомої платівки музиканта невипадкова. Anagnorisis — це зіткнення персонажа з істинним «Я», аби розкритися в повну міру. Саме такі зміни відчув сам Авідан під час запису альбому.

Аби пояснити слухачам меседж і суть пісень платівки, Асаф вирішив записати серію відео. Історії створення перших трьох композицій Anagnorisis ми вже маємо змогу послухати.

Lost Horse — пісня, що народилася після трагічної історії з конем Авідана Аріадною. Вовки загнали його до урвища, і він стрибнув у море. Після триденних пошуків Аріадни музикант прийшов додому, відкрив скетчбук і написав на його сторінках слова «Lost Horses». А потім заплакав, але не тільки через втрату коня, а й сумуючи за своїм минулим досвідом, розбитим серцем, людьми й усіма емоціями, які він відчув за своє життя.

900 Days композиція, якою Авідан закінчив стосунки. Вона була необхідна, аби переосмислити набутий досвід та поставити крапку у відносинах.

Earth Odyssey це гімн марності наших спроб щось змінити в нескінченному хаосі. Попри те, що ми розуміємо свою незначну роль у цьому світі, ми все ж намагаємося. І це прекрасно.

Протягом найближчих кількох тижнів на Facebook, Twitter та YouTube Авідана з’являться й історії інших пісень Anagnorisis. Артист викладатиме їх за таким графіком:

середа, 23 грудня — No Words;

вівторок, 5 січня — Anagnorisis;

п’ятниця, 8 січня — Rock of Lazarus;

понеділок, 11 січня — Wildfire;

четвер, 14 січня — Indifferent Skies;

неділя, 17 січня — Darkness Song;

середа, 20 січня — I See Her, Don’t Be Afraid.