• Головна
  • /
  • Спецпроект
  • /
  • Як створити затишок вдома: свічки та аромадифузори найкращих українських брендів
Як створити затишок вдома: свічки та аромадифузори найкращих українських брендів

Як створити затишок вдома: свічки та аромадифузори найкращих українських брендів

Коли ми проводимо все більше часу вдома, ми шукаємо можливість створювати у своєму просторі затишну, комфортну та навіть трохи лампову обстановку. Здійснити задумане дуже просто, при цьому не потрібно вдаватися до кардинальних змін інтер’єру. Секрет успіху полягає лише у двох предметах: свічки та аромадифузори. Свічки допоможуть створити романтичну та теплу атмосферу, а аромадифузори розсіють у просторі бажаний аромат. Представляємо нашу теплу добірку, за допомогою якої можна створювати затишок у будь-якому приміщенні – свічки та аромадифузори від кращих українських брендів.

Душевні свічки

Майстерня “Душевні свічки” створює свої вироби з натуральних матеріалів: соєвого та пальмового воску, які не виділяють шкідливих парів при горінні (на відміну від магазинних парафінових свічок). Тріск деревних ґнітів (виготовлених в Америці) нагадує теплий звук каміна, а аромат підбирається з урахуванням побажань кожного клієнта.
Дизайн Душевних свічок лаконічний та вишуканий: кашпо можна зробити акцентним предметом в інтер’єрі, заповнивши сухоцвітом. Або використовувати повторно, занурившись у тонкощі свічеваріння.
Запаліть свічку для медитації та релаксу. Закрийте очі і пориньте у спокій, наповнюючись розслаблюючими ароматами соєвого воску. Ви можете зробити свій будинок схожим на вас – заповніть його змістом та любов’ю. А світла та теплоти додадуть Душевні свічки.

Iri’S Aroma

Iri’S Aroma – молода компанія, яка багато знає про аромати, і любить те, чим займається. Якість сировини, лаконічний дизайн та відповідальність перед клієнтом – ось їхні переваги. Сьогодні ми представимо вашій увазі 2 бестселери бренду – дифузор Tenderness та свічку Opium.

Свічка Opium – приваблюючий аромат з характером. Трохи брутальний запах, який розкривається нотами шкіри та тютюну. Розбурханий шлейф здатний підштовхнути до найбажаніших дій.

Дифузор Tenderness наповнений ніжністю квітів, соковитістю фруктів та солодощами ванілі. Пудровий аромат, що наповнює кімнату шлейфом, в якій органічно перегукуються ноти деревного півонії та ванільної орхідеї з грейпфрутом і жасмином. Дивовижна комбінація, здавалося б, таких різних інгредієнтів не залишить нікого байдужим.

Lotused

Український бренд про почуття, що власноруч виробляє ароматичні свічки з соєвого воску, а також тверді парфуми. У lotused є дві серії ароматів: mono та moments. У першій кожна свічка присвячена одному почуттю, а аромат сконцентрований навколо одного головного інгрідієнту. Наприклад, аромат grateful, що пахне пряною корицею з нотками дерева та гвоздики. Друга серія – moments. У ній кожен аромат відображає момент, який несе у собі певні почуття. Серії також відрізняються по формату – метал, скло, бетон. Це допоможе обрати свічку не тільки за ароматом, а й за дизайном.

Нещодавно у серії mono вийшли дві нові свічки, що називаються sad та tired. Вони створені для того, щоб нагадувати, що такі стани теж нормальні та необхідні, і що усі люди їх відчувають.

Lay concrete

Lay concrete – це бренд соєвих свічок та ароматів для дому, які виготовляються вручну, тому в кожній свічці залишається частинка тепла. Мета бренду розвинути культуру споживання якісних свічок та ароматів для дому в Україні, які не шкодять здоров’ю та створюють затишок у домі.

Безцелерами є свічки у бетоні з ароматом Mango&coconut, Amber noir, Black currant. Вони мають дерев’яний гніт, який потріскує при горінні. Свічки біля склі мають бетонну кришечку яка допомагає з легкістю погасити свічку.

Новинка бренду спреї для дому, які можна використовувати для ароматизації приміщення, ванної кімнати, гардеробу.

Pureodor

Pureodor – сімейна майстерня соєвих свічок у бетонних свічниках. Ексклюзивнi бетоннi пiдсвічники пастельних вiдтiнкiв iдеально доповнять будь-який iнтер’єр, девев’яний гніт з бустером, який забезпечить потрiскуючий ефект камiну та якісні арома-композицii, запах, який дійсно чути на всю кімнату – iдеальне поєднання для вашого затишного простору.
Використовуємо якісні та безпечні матеріали, з любов’ю до своєї справи та турботою про вас.

SOICO

Молодий український бренд затишних та мінімалістичних свічок. Продукція бренду виключно ручної роботи, з екологічних матеріалів у складі яких 100% натуральний соєвий віск та якісні ароматичні олії.

Свічки Soico –  це композиція воску та ароматів, що надихають та допоможуть прикрасити особливі моменти вашої життя. Бестселерами колекції 2021 стали аромати Plum Vibe та Caramel Popcorn. В асортименті ви можете знайти не тільки свічки у склі, а й формові свічки «античні тіла», ароматичні саше та багато чого цікавого.

WOODMOOD

Свічки від сімейної майстерні WOOD MOOD додадуть шматочок природи в будь-який простір, адже вони створені з найприродніших матеріалів – дерева, глини, пасічного бджолиного воску та натуральних ефірних олій. І, як кажуть клієнти бренду, пахнуть щастям. А ще це перші багаторазові свічки, і після закінчення їх легко можна перезарядити змінними картриджами.