Інвестуй разом з The Yard

Не зважаючи на карантин, в Києві зростає попит на нерухомість, дедалі більшої популярності набирає нерухомість преміум-сегмента, а саме великі просторі квартири та комерційна нерухомість. Ділимось з вами експертною оцінкою спеціалістів агенції нерухомості The Yard про те, як правильно обрати компанію, яка допоможе вигідно інвестувати, яким повинен бути експерт з нерухомості, які помилки може допустити інвестор та як змінювалась вартість кв/м на прикладі ЖК «Французький квартал».Що об’єднує всіх цих людей?

Вони всі заробили інвестуючи в нерухомість!

Інвестуючи, цілком реально непогано заробити в майбутньому, якщо підходити до вкладень розумно. Для одних це лотерея, для інших – прогнозований прибуток. Ризики є завжди, але їх можна мінімізувати, для цього необхідно обирати не лише перспективні варіанти інвестування, але й правильного експерта, який допоможе убезпечити вас і збільшити ваш заробіток.


Як обрати компанію-експерта, яка допоможе інвестувати?

Якщо ви інвестор-початківець, варто звернутися до профільної компанії, яка працює з інвестиціями та зможе провести аналіз, запропонувати алгоритм покрокових дій. Компанія має розуміти ціноутворення на ринку за певний період, прорахувати всі зростання й падіння ціни, вивести вас вчасно з інвестиції, робити прогноз відсотка прибутку й забезпечити комфортні умови для інвестування.

Експерт :

1. Знає, як буде мислити кінцева особа, яка купує вашу інвестицію.
2. Скеровує у фінансових питаннях.
3. Оцінює ситуацію на ринку та проводить аналітику.
4. Розуміє, чому буде вищою прибутковість річних, куди вигідніше інвестувати й чому, які тренди ринку та як усе це впливає на ціноутворення.

Топ помилок інвесторів:

1. Спираються на власний досвід;
2. Інвестують лише в один житловий комплекс;
3. Вірять маркетингу відділів продажів і там купують квартиру;
4. Купують неліквідні об’єкти;
5. Купують під впливом своїх емоцій, відчуттів і вподобань;
6. Дослухаються до думки тих, хто не є експертом;

Як змінювалася ціна від старту продажів до сьогодні ЖК «Французький квартал 2» двокімнатні квартири:

THE YARD – ЕКСПЕРТНА КОМПАНІЯ З ІНВЕСТУВАННЯ В НЕРУХОМІСТЬ.

Київ, вул. Предславинська, 40
+38 098 540 54 45