• Головна
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Досвід та віра в себе: 5 книг, які будуть корисні людям бізнесу
5 книг, які будуть корисні людям бізнесу

Досвід та віра в себе: 5 книг, які будуть корисні людям бізнесу

У користі від бізнес-літератури не варто сумніватися, адже так ми пізнаємо досвід інших бізнесменів, дізнаємося про їхні помилки та про те, що будь-яка справа потребує неабиякої самовіддачі, віри у неї та самовдосконалення, навіть у емоційному плані. Сьогодні розказуємо про 5 книг, які будуть корисні людям бізнесу.

Анна Вінер «Прокляття Кремнієвої долини»

Авторка іронічно описує таємне життя Кремнієвої долини. У той час, коли усі навколо звикли рівнятися на успішні стартап-проєкти, що виросли у Долині, Анна Вінер розказує і про такі речі, які мало кому відомі. Про це не говорять у мотиваційних відео та про це не розповідають спікери на корпоративних конференціях, але авторка на власному досвіді зіштовхнулася із цим на омріяній роботі. Дивна корпоративна культура, сексизм та багато іншого.  

Сільбіґер Стівен «МВА за 10 днів»

Ця книжка підійде і тим, хто вже давно займається власним ділом, і бізнес-початківцям, адже у ній описані усі інструменти ведення справ. А навчитися ними користуватися можна лише за 10 днів! Як складати плани та виконувати їх у визначені терміни, як керувати фінансами, як комунікувати із колегами та керівництвом та як спілкуватися мовою MBA – усі важливі для бізнесу кроки зібрані в одній книзі, варто лише бути уважними та практикувати прочитане.

Майкл Остергольм, Марк Олшейкер «Смертельний ворог»

Перше видання книги вийшло за три роки до того, як увесь світ перейшов у режим пандемії та тотального локдауну. Тож авторам – епідеміологу Майклу Остергольму та письменнику Марку Олшейкеру – вдалося зробити прогноз, що станеться зі світом у 2020-му, хоча вони й не переслідували цієї мети. А сталося от що: заклади охорони здоров’я не готові до великих обсягів роботи, бізнес залежить від потужностей Китаю, а медична сфера – від фармкомпаній та благодійних внесків, спрямованих на розробку вакцини від смертельно небезпечних захворювань.

П’єр Гіє де Монту «Арт фірма»

Це звучить, можливо, трошки нереально у сучасному світі, але мистецтво може приносити чисельні прибутки. І автор розповідає, яким чином можна поєднати арт та бізнес, які складові важливі для цього тандему та як вибудувати стратегію для такої незвичної справи. Але треба запастися терпінням, адже П’єр Гіє де Монту – філософ, тож його підхід до справи не буде стандартним.

Денiел Ґоулман «Емоційний інтелект у бізнесі. Як стати успішним у житті та кар’єрі»

Емоційний інтелект є однією з важливих складових успішності бізнесу. І чим вищий рівень управління, тим важливішими є ці навички, уміння керувати своїми емоціями, відчувати та впливати на емоції інших людей. Як усе це працює, розказує науковий журналіст, автор безлічі статей про мозок та поведінку Денiел Ґоулман. Додаємо тільки, що його книга вже стала бестселером у світі.

Фото: Samantha Hurley from Burst