Злата Огневич

Осінній номер журналу Печерська Асамблея: пора змін

Журнал Печерська Асамблея оновлює формат і дизайн! Тепер номер виходить з двома обкладинками, а всередині – в два рази більше цікавих і важливих інтерв’ю та корисної інформації.

Героїнь наших обкладинок ми обрали не випадково, адже обидві – сильні і успішні жінки, кожна у своїй сфері. Так, на одній – відома артистка Злата Огнєвич, а на другій – бізнес-леді Анна Огурцова. У житті двох цих жінок було багато труднощів, але тепер вони точно знають, як подолати їх на шляху до своєї заповітної мрії. В ексклюзивному інтерв’ю нам вдалося дізнатися найпотаємніші деталі особистого життя Злати Огнєвич, а Анна Огурцова поділилася секретом створення клініки краси, клієнтами якої з першого дня відкриття стали люди з усього світу.

Як і раніше, нашим центральним проектом залишається нерухомість та бізнес. Топові бізнесмени, коучі і автори безлічі успішних проектів діляться своїми практиками, таємницями успіху і секретами виведення бізнесу з “коронакризи” з мінімальними втратами.

В осінньому випуску вас чекає “формула успіху” для бізнесменів в післякарантинний період від Іцхака Пінтосевича і список найпоширеніших помилок при побудові бізнесу від засновника міжнародної компанії “Бізнес-Конструктор” Кирила Куницького. Про важливі деталі виведення компанії з карантину та кризи також розповіли засновниця благодійного фонду “Таблеточки” Ольга Кудіненко і ресторатор Олена Борисова.

З корисного в цій темі: відомий нотаріус Золтан Русанюк розповів про систему податків в Україні – просто і доступно. Якщо не хочете переплачувати або випадково опинитися боржником Податкової служби, читайте – що таке податок на майно, нерухомість, розкіш і про всі тонкощі цієї, на перший погляд, складної теми.

По класиці, в розділі “Нерухомість” зробили для вас добірку кращих елітних квартир Києва, зібрали багато цікавої інформації про компанії, які роблять дизайн-проекти і впроваджують сміливі рішення в інтер’єрах. Тут також ви знайдете класні добірки аромадиффузорів, свічок та меблів для дому.

Цікавим та корисним матеріалом номеру став спецпроект “Спортивна філософія успіху”, де відомі українські спортсменки Аніта Луценко, Анна Різатдінова і Марина Бех розповіли, як стати кращою версією себе вже зараз.

У розділі “Lifestyle” своїми б’юті-ритуалами з нашими читачами поділилися хореограф Ілона Гвоздьова, блогер Яна Станішевська і співачка Наталія Валевська. В цьому розділі ми підібрали для вас ТОП-10 б’юті-продуктів, які стали маст-хевом цієї осені.

Ну і наостанок представники яскравих, але складних професій запросили “за лаштунки” своєї роботи. Маша Виноградова розповіла про всі труднощі роботи ведучою, а шоумен Антон Поліщук чесно відповів на питання про факапи і про те, як навчався розмовляти перед аудиторією.

Цим номером ми хотіли надихнути, змотивувати і заспокоїти – нічого не страшно, навіть якщо осінь, навіть якщо карантин, навіть якщо здається, що все йде не за планом. Ми зібрали розповіді людей, які вже точно зможуть своїм прикладом показати, куди потрібно рухатися. Сподіваємося, що у нас це вийшло.

З любов’ю, Печерська Асамблея!