• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • Дев’ятий ефір «Танців з зірками-4»: на паркет повертаються екс-учасники попередніх сезонів шоу
Танці з зірками 4

Дев’ятий ефір «Танців з зірками-4»: на паркет повертаються екс-учасники попередніх сезонів шоу

У неділю, 25 жовтня, на глядачів телеканалу «1+1» чекає особливий випуск, у якому учасники будуть танцювати тріо на паркеті з екс-учасниками попередніх сезонів шоу. Традиційно у дев’ятому епізоді шоу «Танці з зірками» на допомогу учасникам сезону приходять випускники попередніх сезонів шоу. На глядачів чекають вражаючі номери від режисерів проекту Лесі Подолянко та Дмитра Гука та неймовірні хореографічні постановки від головного хореографа проекту Ксенії Горб. Хто саме з екс-учасників попередніх сезонів вийде на паркет вже цією неділі, хто з зірок зустрічатиме пари на балконі та хто стане спецгостем вечору стане відомо незабаром.

Згідно з нововведеннями, у новому сезоні запрошеними членами журі стають зірки минулих років. Так, у дев’ятому ефірі до трійки суддів приєднається телеведуча Маша Єфросиніна.

Нагадуємо, щонеділі глядачі можуть підтримати своїх фаворитів. Умови голосування залишаються незмінними: віддати голос глядачі зможуть зателефонувавши, надіславши смс-повідомлення або проголосувавши у додатку «1plus1.video».

З одного мобільного номеру можна зробити 50 дзвінків або надіслати 50 смс, а також можна голосувати за допомогою мобільного додатку «1plus1.video». У ньому доступна функція «Суперголос», яка дорівнює 7 смс повідомленням. Кожен глядач протягом одного ефіру може віддати 50 «Суперголосів» за одного учасника.

Дивіться шоу «Танці з зірками» щонеділі о 21:00 на телеканалі «1+1».