• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • Дана Оханська в дуеті з Russell EVE презентує неймовірно чуттєвий трек під назвою «НЕ ІДЕАЛЬНІ»
Дана Оханська в дуеті з Russell EVE презентує неймовірно чуттєвий трек

Дана Оханська в дуеті з Russell EVE презентує неймовірно чуттєвий трек під назвою «НЕ ІДЕАЛЬНІ»

На свій День народження та до Новорічно-Різдвяних свят поетеса, власниця модельного агентства та співачка Дана Оханська в дуеті з Russell EVE презентувала неймовірно чуттєвий трек під назвою «НЕ ІДЕАЛЬНІ» та відео на нього. Це музична історія про те, як людина відкриває душу, стає вразливішою та відвертішою, коли закохується.

У кожного є свої недоліки, і це досить  нормально. Але коли любиш, на всі ці «не ідеальні» риси не звертаєш уваги. Бо головним стають почуття, які огортають закоханих, а з ними приходить і прийняття людини такою, яка вона є.

На своїй сторінці в інстаграм Дана зізнається, що назва пісні для неї є символічною, бо щоб зрозуміти те, що люди навколо не повинні бути завжди в усьому ідеальними, їй знадобилося багато років. 

«Але десь після 25-ти прийшло усвідомлення того, що іноді відпускати контроль і не намагатися все робити ідеально – це теж нормально», – додає Дана Оханська.

Текст пісні – це поезія Дани з її збірки «КОХАЙТЕ_ся».  А музику на вірші написав Руслан Мусаєв, з яким і заспівали в дуеті.