Влад Яма став фізруком, а Тарас Цимбалюк - пожежником

Влад Яма став фізруком, а Тарас Цимбалюк – пожежником

Зірки взяли участь у фотопроєкті «Якби не шоу-бізнес». Хореограф Влад Яма у дитинстві мріяв стати вчителем фізкультури, і попри те, що танцівник все ж таки отримав освіту вчителя фізичного культури, бажання зірки здійснилося тільки через три десятки років – саме на фотосесії. 

«Я відчув себе справжнім вчителем, адже мені вдалося і посвистіти, і покричати – як це роблять робити фізруки. До того ж я відчув той самий трепет при вході до спортзали, який я відчував щоразу на початку уроку фізкультури. Я вважаю, що ця професія дуже недооцінена. Ми довіряємо фізрукам життя, здоров’я, розвиток своїх дітей. Бути фізруком – це круто!» – поділився враженнями суддя телепроєкту «Танці з зірками». 

Ще одна дитяча мрія втілилася на полотні і у Тараса Цимбалюка – актор приміряв на себе образ рятувальника. З оголеним торсом, з маленьким кошеням у руках та на фоні пожежної автівки – на фотосесії цього артиста було максимально жарко! 

«З дитинства мене завжди цікавила та конструкція машини, коли з неї витягується якийсь шланг та ллється вода. Я знав, що пожежники – це герої, які рятують людей, тому ця ідея мені й імпонувала» – розповів Тарас Цимбалюк.  

Ексклюзивними фотографіями та відео бекстейджу зйомки фотопроєкту «Якби не шоу-бізнес» поділилися організатори. 

Фотопроєкт «Якби не шоу-бізнес» – це соціально-орієнтований месседж до молоді, яка в пошуках себе. У сучасному світі соцмереж дуже розвинута пропаганда розвитку себе як публічної людини. Актори, співаки, блогери, ведучі своєю участю у цьому фотопроєкті демонструють, що є такі професії, які не «на слуху» у соцмережах і не «ведуть» за собою мільйони підписників, але вони вкрай важливі для формування майбутнього здорового суспільства. У такому повноцінному суспільстві кожен знаходить себе, своє місце і свою справу – не ту, яка просто «модна», а до якої є хист і лежить душа.

Результатом проєкту у червні планується фотовиставка, де на світлинах зірки постануть в образі професій, про які вони мріяли у дитинстві. На фотовиставку будуть запрошені всі герої проєкту, серед яких Злата Огнєвіч, Влад Яма, Павло Зібров, Віктор Павлік, Тарас Цимбалюк й інші.