Готель Palazzo Fiuggi: легенда Італії

Готель Palazzo Fiuggi: легенда Італії

Оздоровлення, відпочинок серед дивовижних ландшафтів та традиційна італійська гостинність – усе це поєдналося у готелі Palazzo Fiuggi, що розташований у центральній частині Італії на території старовинного природнього парка із озером.

Унікальність готелю Palazzo Fiuggi полягає у поєднанні всіх складових, необхідних для комфортного відпочинку та відновлення організму. Розкішні апартаменти, медичний супровід та діагностика від найкращих європейських експертів, лікарів та практиків холістичної медицини, збалансоване меню, яке індивідуально розробляється шеф-поваром із трьома зірками Мішлен та експертом з біоенергетики для кожного гостя, бьюті- та фітнес-процедури, спрямовані на омолодження організму зовні та зсередини, а також природнє термальне джерело та мінеральні води Ф’юджі роблять це місце справжнім взірцем у сфері якісного відпочинку.

У готелі Palazzo Fiuggi ви зможете обрати для себе одну з чотирьох програм оздоровлення: зміцнення імунітету, оновлення життя, оптимальна вага або детокс. Кожна с програм передбачає індивідуальний підхід та консультації провідних спеціалістів, а також буде адаптована до ваших показників та потреб.

Виняткові властивості мінеральних вод Ф’юджі сприяють не тільки фізичному, але й ментальному відновленню. Гості Palazzo Fiuggi зможуть досягти природнього балансу й підтримувати своє тіло та дух у гармонійному стані завдяки поєднанню чотирьох стихій – води, вогню, повітря та землі.

Оптимальне розташування готелю дозволяє насолодитися і подорожами Італією – наприклад, поїздка до Риму триватиме близько 50 хвилин, а до Мілана можна дістатися швидкісним потягом. Тим, хто не налаштований їхати далеко, тут запропонують піші або велосипедні прогулянки із можливістю оглянути визначні місця та історичні пам’ятки недалеко від готелю. 

Але й у самому Palazzo Fiuggi вам не буде коли сумувати. На території розташовані відкритий та закритий басейни, римські терми, фітнес-лабораторія, сучасний кінотеатр, бібліотека, відкриті тенісні корти, а також масштабний велнес-центр із більш ніж 40 кімнатами для процедур. Для гостей готелю доступне й найстаріше поле для гольфу.

Якісний відпочинок та оздоровлення у Palazzo Fiuggi – гарантія вашого настрою та доброго самопочуття протягом року.

Індивідуальну консультацію можна отримати за телефоном: +39 0775 7661 або за електронною адресою: [email protected].

palazzofiuggi.com | Via dei Villini, 34, 03014 Fiuggi FR, Italy

Regional Director in Eastern Europe foPalazzo Fiuggi Наталья Гур’єва | insta: NatalieGurieva | fb: NatalieGurieva