• Главная
  • /
  • Lifestyle
  • /
  • Freedom Jazz презентують акустичну версію треку «Парасоля»

Freedom Jazz презентують акустичну версію треку «Парасоля»

Ніби жива бесіда зі слухачем за чашкою чаю — в камерну атмосферу тет-а-тет занурює звучання нової версії авторського синглу Freedom Jazz «Парасоля». Сингл вийшов з позначкою lounge version і тепер звучить ще більш легко і ніжно. Мінімалістичне аранжування у записі дозволяє відчути емоції і настрій дівчат-джазеток ще яскравіше.

«Ми записали трек практично з одного дубля, на одному диханні. Вийшов студійний лайв. Вирішили залишити всі «живі» моменти у записі, навіть наші діалоги. Якщо студійна версія підриває рухатись і танцювати, то акустика, навпаки, закликає закоханих з їх історією залишитися непоміченими «під парасолею» — коментує солістка бенду Анастасія.

Ідея записати лаунж-версію, уже вподобаного слухачами треку, виникла у продюсера Freedom Jazz Олени Коляденко. На зміну латиноамериканським ритмам в аранжуванні чути звуки гітари і ніжні голоси солісток, які начебто наспівують пісню слухачам на вушко.

Автором слів та музики стала учасниця зіркового колективу — Санні. На написання пісні її підштовхнуло бажання опинитися у компанії коханої людини на березі океану, втікши від галасливого, повного метушні міста: «Мені хотілося б, щоб кожен, у момент прослуховування нашої пісні, розслабився і дозволив собі фантазувати і мріяти на повну. Щоб «Парасоля» lounge version магічним чином переносила на вечірній берег океану у романтичну атмосферу .

До речі, в «інструкції» до пісні, дівчата закликають всіх цілуватись «під парасолями», незалежно від того, де ви опинитесь — під зливою або палючим сонцем.

«При прослуховуванні, ви поринете разом з нами у світ своїх таємниць, думок, бажань і будете літати у мріях до останнього акорду!», — додала третя джазетка Софі.

«Парасоля» lounge version у нових півтонах і фарбах для цінителів чарівних мелодій вже доступна для скачування на всіх музичних платформах.