• Главная
  • /
  • Персона
  • /
  • Ольга Філатова: Здоровий спосіб життя разом з Edem Resort Medical & Spa

Ольга Філатова: Здоровий спосіб життя разом з Edem Resort Medical & Spa

Натхненниця та засновниця комплексу Edem Resort Medical & Spa Ольга Філатова розкрила секрети енергійного життя й балансу між розумом і тілом. Ольга – психотерапевт, член Британської асоціації anti-age медицини. Отже, нам, без сумніву, слід дослухатися.

Ольго, ви власниця готельного палацово-паркового комплексу Edem Resort Medical & Spa. Для вас це бізнес чи відпочинок для душі?


Цілісність – ключове слово! Цілісність – це коли всередині те ж саме, що й зовні. Цілісність – це коли немає протиріч чи крайнощів. Я не змогла б займатися бізнесом, якби не вкладала душу в справу, і навпаки – займатись улюбленою справою за умови, що це не приносить користі іншим людям. Я щаслива, що моя улюблена справа допомагає людям стати здоровішими, збалансованішими, енергійнішими й щасливішими! Ми допомагаємо нашим гостям обрати більш здоровий спосіб життя, виробити конструктивні для розуму й тіла звички, разом проходимо цей шлях до кращого «я».

Зараз, в сезон відпусток, слушна нагода привести своє тіло і душу до ладу.


Для мене сенс будь-якої із запропонованих численних програм в Edem Resort – це відновлення енергії тіла та розуму, їхній баланс. Перший крок до одужання й управління власним здоров’ям – розібратися з тим, що вас веде до стресу: з неорганізованим режимом дня, з якістю, графіком харчування, надлишком ендо- й екзотоксинів. І треба перестати надривати себе – тільки тоді нормалізуються біологічні ритми й розумний організм відновить свої ресурси сам.

Розкажіть нашим читачам, на що впливає стрес і як пра- вильно знизити його рівень?


Підвищений рівень кортизолу – «гормона стресу» – у крові помітно знижує ефективність, з якою імунна система бореться з інфекціями й вірусами. Підвищує тиск до дискомфортного рівня і кількість цукру в крові. Стає причиною статевої дисфункції, проблем зі шкірою, ростом і першопричиною багатьох ендокринних дисбалансів. Ось чому в народі кажуть, що всі хвороби від нервів. Дієтологи зазначають, що гормон стресу кортизол викликає бажання постійно їсти щось висо- кокалорійне й солодке, те, що швидко засвоюється – це тимчасово, як швидка допомога, знижує ваш рівень тривоги.

#edemscience #edemresortmedicalspa #edemyourself #detox #edemlifestyle #detoxofmind #fivestarhotel #ukraine #lviv

edemresort.com