• Главная
 • /
 • Новости
 • /
 • Оля Цибульская выпустила клип с архивными кадрами, которые скрывала всю карьеру
Оля Цибульская выпустила клип с архивными кадрами, которые скрывала всю карьеру

Оля Цибульская выпустила клип с архивными кадрами, которые скрывала всю карьеру

Мы слишком часто чувствуем страх перед будущим лишь потому, что забываем сколько всего мы уже преодолели в прошлом. Новая песня Оли Цибульской “Я не плачу” — это диалог сегодняшней, свободной и уверенной Оли с 20-ти летней версией себя, которая остерегается большого и страшного мира, но отчаянно верит в свою мечту.

Видеоклип на песню “Я не плачу” наполовину состоит из уникальных архивных кадров начала карьеры Цибульской. Некоторые из них вошли в историю украинского шоу-бизнеса — победа на “Фабрике Звезд”, первые концертные туры и хиты, а вот остальные, слишком эмоциональные и личные — поклонники увидят впервые.

В преддверии своего 15-летия на сцене Оля покажет через что действительно прошла та юная провинциальная девочка, чтобы стать любимицей целой страны.

5 откровенных признаний Оли Цибульской про клип “Я не плачу”:

 1. “Я плакала, коли вперше дивилась ті архівні відео. Ми відцифровували їх зі старих касет кілька годин. Зрозуміла, що бігла довго вперед не озираючись. Здавалось, що зроблено “недостатньо”. А в архівах побачила себе дитиною і згадала скільки пудів солі їла ложкою, переконуючи себе що то трюфеля (сміється)”
 2. “В кліпі я зняла композитора, який написав музику до пісні “Я не плачу”-  Сашу Лєонова. Це наша перша спільна робота, хоча разом ми об’їздили всю Україну — Саша гітарист в моїй команді. Саунд продюсер пісні — Антон Крайнов. Він створив найгучніші хіти для багатьох українських артистів — NK, Dorofeeva, Время и Стекло. Прийшла пора показувати не тільки артистів, але і людей, які створюють український шоу-бізнес”.
 3. “Тема особистого життя мене дістала. Я не пущу нікого в свій дім, як би мене не провокували. В кліпі є момент, де я розбиваю фото. На ньому — розмитий чоловічий силует. Успіх жінки не вимірюється кількістю впливових чоловіків поруч. Якщо ти справді чогось варта — ти ніколи не загубиш себе”
 4. “В кліпі є кадри з різних етапів моєї кар’єри: від виступів в місцевому Палаці Культури до сьогодні. Фабрика Зірок, яку я виграла — важлива сходинка в історії і я спеціально додала в відео момент з її продовження — “Фабрики Суперфінал”, який колись мене сильно поранив. На важливому ефірі, де все журі виставило мені найвищі бали, Наталя Могилевська ніяк не аргументуючи вліпила 5. Тоді я пішла з проекту. А сьогодні в нас реліз в один день. І, Наташа, я більше не ображаюсь! (сміється)
 5. “Вперше пісня “Я не плачу” прозвучала на премії YUNA, де я звернулася до артистів і слухачів зі спічем:

  — “Всім, хто номінований, як я, сьогодні. Всім, хто лягає спати і не знає чи прокинеться український шоу-біз. Всім, хто співає, щоб жити і живе, щоби співати. Якби вам в школі сказали, що в 2021 в топ-трендах української музики не буде української музики — ви б все одно мріяли бути артистом? Я — так, бо я вірю в нас”

  Хочу, щоби всі зрозуміли, що історію української творять не тільки артисти.
  Її творимо всі ми.

  Режиссером клипа стала Роксолана Кравчук, которая уже снимала для Оли работы на песни “Море” и “Киця”.