• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • Холостячка Злата Огнєвіч та її любовний трикутник
Холостячка Злата Огнєвіч та її любовний трикутник

Холостячка Злата Огнєвіч та її любовний трикутник

Головна холостячка країни, співачка Злата Огнєвіч екранізувала свій новий трек «Мій назавжди». Режисером відеороботи став відомий кліпмейкер Герман Нєнов спільно з Finegold Production. Автором музики і слів виступив Андрій Ігнатченко. Кліп знімався в сонячній Туреччині, неподалік від Анталії. Зйомки тривали протягом трьох днів. У кліпі були задіяні кілька різних локацій. 

Пригоди почалися ще в аеропорту, коли знімальну групу не хотіли впускати в країну, незважаючи на те, що з документами все було в порядку. Все вирішилося тільки, коли Злата заспівала турецькою. По прибуттю виявилося, що групі не вистачає одного плейбека. У Туреччині діяв суворий карантин, тому орендувати техніку виявилося проблемою. У підсумку потрібний плейбек знайшовся у команди, яка знімала новий проект для Netflix. Назву проекту не розкрили, але плейбек позичили.

Самі зйомки також були досить екстремальними. Злата безвилазно три години знімалася в воді, лежала на даху розпеченого автомобіля в температуру більше, ніж +40 і бігала по скелястому пляжу в весільній сукні. Під час зйомок сцен в кабріолеті команда артистки кілька разів виїжджала на зустрічну смугу, але жодного разу не створила аварійних ситуацій. У відео є і підводні сцени, для зйомки яких камеру за 150 тисяч доларів занурювали в басейн.

— Однією із локацій відео стало покинуте будівництво в горах, — згадує режисер Герман Нєнов. — Все, що там було — фундамент і каркас цієї будівлі. Не було стін, але були дірки в підлозі. Ми знімали на сьомому поверсі, Злата і оператор ходили всередині, була ще спеціальна людина, що страхувала Злату, але все закінчилося добре.

У кліпі, як і в житті, співачка закриває гештальт, пов’язаний з колишніми невдалими стосунками. Зараз Злата Огнєвіч відкрита новому, в повній гармонії з собою.

— Я починаю все з чистого аркуша, саме тому я співаю: «Мій назавжди, тільки я и тільки ти». У житті таким етапом для мене стала участь в головному романтичному шоу країни — «Холостячка», — поділилася Злата Огнєвіч.

Це не перша співпраця Германа Нєнова зі Златою Огнєвіч, але режисер стверджує, що вона була особливою:

— Такої чуттєвості, жіночності, сексуальності, красивої жіночої енергії я від Злати не відчував вже дуже давно!

«Мій назавжди» можна прослухати на будь-якому цифровому майданчику, а кліп вже доступний на офіційному YouTube каналі виконавиці.