• Головна
  • /
  • Персона
  • /
  • Оля Цибульська шокувала фанів появою під час конкурсу її пісень
Оля Цибульська шокувала фанів появою під час конкурсу її пісень

Оля Цибульська шокувала фанів появою під час конкурсу її пісень

Співачка ховалася за ширмою, поки юні прихильниці співали її хіти. Те, що сталося далі діти не забудуть ніколи. Оля Цибульська – одна з небагатьох зірок, від яких можна очікувати чого завгодно. Втім, такого розвитку подій львівські прихильники зірки передбачити не могли.

Оля Цибульська шокувала фанів появою під час конкурсу її пісень

Напередодні Дня Закоханих, Головна Киця країни та її команда заявили про конкурс в одній з дитячих естрадних студій Львова. Майбутнім зіркам потрібно було підготувати улюблену пісню Цибульської та заспівати її під час зйомки, задля якої до міста Лева спеціально приїде команда Олі. Те, що разом з командою приїде і сама Оля, команда та викладачі ретельно приховували. Переможець конкурсу мав отримати шанс на особисту зустріч і дует з Цибульською.

В день Х, попри снігові замети та загрозу зачинення аеропорту, Оля спеціально прилетіла до Львова на кілька годин раніше, аби підготуватися та пройти непоміченою. Цибульська сховалася за ширмою та з завмиранням подиху слідкувала за кожним конкурсним виступом. В найбільш неочікуваний момент Оля виходила зі схованки та починала підспівувати шокованим фанам.

“В мене пропав дар мови, я не могла співати далі. Я думала, що зараз буду стояти як стовп і все”.

“Коли я побачила Олю – я була просто в шоці. Я не могла нічого робити, я думала, що зараз просто впаду” – опанувавши себе, зізнавалися юні прихильниці.

оля цибульська

Окрім омріяного дуету з кумиром, кожен учасник отримав ще й унікальні професійні поради від Олі – стосовно голосу, подачі та манери. А декому навіть пощастило навчитися в Цибульської її ексклюзивних вокальних вправ. Головна мета емоційного проекту для Олі – подарувати талановитим дітям віру в себе.

“Згадую себе в цьому віці – в мене не було такої цілеспрямованості. Я була з маленького західноукраїнського міста, теж мріяла так сильно, як ці діти, але навіть уявити собі не могла про зустріч з артистом. Коли твою музику співають діти – це по-особливому. В мене мурашки” – поділилася схвильована Цибульська.