Ramil’ і Лєна Темнікова презентують фіт “Из-за тебя”

Ramil’ і Лєна Темнікова презентують фіт “Из-за тебя”

Розриває душу на частини – фіт Лєни Темнікової і Ramil’ слухачі називають найбільш пронизливим релізом цього року. Якби цей фіт не був записаний, його довелося б придумати. Всього за кілька днів сніппет на трек “Из-за тебя” набрав понад мільйон переглядів, а шанувальники артистів розірвали коментарі в очікуванні релізу.

Ramil’ і Лєна Темнікова презентують фіт “Из-за тебя”

Виною цього всього – ідеальне поєднання голосів двох артистів нової генерації і чуттєве виконання на надриві, десь на рівні почуттів.

Шанувальники Лєни Темнікової і Ramil’ знають, що “Из-за тебя” став їх третьою, і першою успішною спробою, заспівати разом. “Вальс” і “Сияй” – два треки, які записати в тандемі завадили різні обставини.

  • Я пам’ятаю, як рік тому ми з Лєною планували працювати над спільною піснею “Вальс”, а потім говорили про те, щоб разом заспівати “Сияй”, але так вийшло, що у Лєни були завантажені зйомками дні. Власне так ми з нею і познайомились. Тоді я випустив цей сингл сольно. Нещодавно написав нову пісню і вже зняв сніппет, але коли їхав в машині, мені в голову прийшла ідея запросити Лєну в цей трек. Я її просто тут почув. В результаті у нас вийшла душевна пісня-діалог, – розповів Ramil’.
Ramil’ и Лена Темникова "Из-за тебя”
  • Почула Ramil’ кілька років тому з його першим треком, і відразу написала йому, що він молодчина. Взагалі, я часто не можу себе стримати, щоб не похвалити автора від душі. Мабуть, така доля була і в цей раз. Ми листувалися і підтримували зв’язок весь цей час, історію з “Сияй” ви вже знаєте (до речі, “Вальс” ще був). І тут в черговий раз, в ночі, прилітає повідомлення з піснею від Раміля. Мене вона зачепила з перших секунд. Чесно, що б не заспівав Раміль – мені це залетить, тому що я обожнюю його голос. І коли я побачила коментарі від слухачів про те, що наші тембри супер поєднуються, мені було дуже приємно. Мені хотілося прикрасити цю пісню, тому що Раміль і сам крутий, – прокоментувала Лєна. Темнікова.

Пісня-діалог Ramil ‘& Лєна Темнікова “Из-за тебя” вже доступна для скачування на всіх музичних платформах.