• Головна
  • /
  • Події
  • /
  • Стало відомим ім’я чемпіона України з гольфу серед сеньйорів LG by Whisen

Стало відомим ім’я чемпіона України з гольфу серед сеньйорів LG by Whisen

В ГК Козин протягом трьох днів тривали змагання з гольфу серед дорослих гравців. З 13-15 серпня учасники виборювали право бути чемпіоном України в сезоні 2021.

Щорічні WAGR змагання серед гольфістів, які відносяться до вікової категорії 50+, пройшли в гольф-клубі Козин. Раунд за раундом, протягом трьох днів виборювали звання найкращих. 
До сеньйорів приєдналися члени Національної збірної, PRO та інші гравці, що взяли участь у чемпіонаті в додатковому заліку. Напружена боротьба між найсильнішими гравцями тривала до останнього моменту.

Генеральним партнером змагань стали компанії Whisen Ukraine та LG Electronics. 
За результатами трьох турнірних днів, перехідну чашу Senior Championship та титул Чемпіона України з гольфу черед сеньйорів у сезоні 2021 завоював Чепердак Михайло. 

В додаткових номінаціях перемогли: 
Longest drive 
Жінки – Гавренкова Тетяна
Чоловіки – Бойко Юрій
Closest to the pin 
Жінки – Іщенко Олена
Чоловіки – Якіменко Василь

У сімейній номінації Stableford Net перемогла родина Мовчан Ігор та Олена.
Stableford Net з урахуванням гандикапів.
Жінки: 1 місце – Мовчан Олена, 2 місце – Іщенко Олена, 3 місце – Бойко Вероніка.
Серед чоловіків першість завоював Чепердак Михайло, 2 місце – Шчупак Володимир, 3 місце – Гавренков Ігор.
Gross серед жінок виборола Мовчан Олена, 2 місце – Бойко Вероніка, 3 місце – Гавренкова Тетяна. Серед чоловіків у даній номінації переміг James Boughner, 2 місце – Солієв Тимур, 3 місце – Мовчан Ігор.

Дякуємо генеральному спонсору змагань – LG Electronics та Whisen Ukraine. За гостинність дякуємо гольф-клубу Козин, компанії GolfMad Travel and Events та готелю Kaya Palazzo за головний приз. Ресторану Grill do Brazil, постійному партнеру CosmosGolf Ukraine, Premier Palace Wellness Club, OTP Bank та MasterCard. Водний партнер змагань – Voda UA. Солодний партнер – Monaco від компанії Три Ведмедя.