Жіноча Національна збірна України з гольфу виборола третє місце на командному чемпіонаті Європи, що проходив у Латвії. Чоловіча збірна посіла четверте місце.
![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_1165-2.jpg)
З 28-31 липня у Латвії відбулися чотириденні змагання з гольфу серед 12 країн Європи, серед яких була і збірна України. Як показують результати гри, і чоловіча, і жіноча команди були сильними опонентами для учасників чемпіонату.
![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-01_19-52-21-1.jpg)
Перші два турнірні дні відзначилися для українського гольфу новими рекордами. Михайло Голод виграв в індивідуальному заліку з рахунком -3. Усі гравці наших команд зробили великий внесок в результат гри. Вперше Україна зайняла такі високі позиції на чемпіонаті.
![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_1103.jpg)
Стрімко просунувшись вгору по турнірній таблиці, наша збірна боролася за призові місця у фіналі. За результатами змагань жіноча команда виборола почесне третє місце, завоювавши бронзу. Варто зазначити, що конкуренція та гра у цьому році є значно складнішими, ніж минулоріч. Саме тому перемога є такою цінною для України.
![](https://pajournal.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-01_19-52-04.jpg)
“Результати змагань є кращими, ніж ми очікували. Але готувалися в цьому році ми набагато серйозніше. Спортсмени активно тренувалися, перед чемпіонатом були на зборах та брали участь у багатьох інших турнірах, і звичайно це вплинуло на рівень гри спортсменів у Латвії. Саме тут ми показали гольф високого класу. Зараз команда є сильним супротивником для інших країн світу, хоча ще декілька років тому нас ніхто серйозно не сприймав,” – зазначає головний тренер збірної України з гольфу, Руслан Гаркавенко.