Співачка Адріана в Занзібарі

Лайфхак від співачки Андріани – зимою в теплі краї

Кожного року співачка Андріана після Новорічних корпоративів виїжджає за кордон, ближче до моря або океану. Це вже стало справжньою традицією в сім‘ї співачки. Минулого року Андріана побувала на Шрі Ланці та на Мальдівах, а ще рік назад відвідала Балі. Завдяки такій традиції Андріана та її рідні не тільки відпочивають і гріються на сонці, але й пізнають культуру кожної країни чи острова, де відпочивають. Цьогоріч співачка полетіла в Африку, в Занзібар. І там вона планує перебувати більше місяця часу.

Добралася співачка в Занзібар, літаком, десять годин в повітрі і уже на іншому кінці планети: «Доречі, однією з причин, чому ми полетіли саме в Занзібар – це прямий авіапереліт з Києва, без жодних пересадок. В часи пандемії, це має неабияке значення, тому що летіти в ті країни, де немає прямого авіасполучення з Україною,  несе неабиякі ризики. Цього разу ми дуже ретельно зважали на усі моменти.

Найбільший плюс нашого відпочинку , це звичайно ж літо. Тепленький і ніжний Індійський океан, який є моїм найулюбленішим. Біленький, як манна пісок, друзі я спочатку подумала, що ми знову потрапили на Мальдіви. Екзотичні фрукти: манго, кокоси, ананаси…».

В кожній країні співачка опановує нові традиції, поринає у культуру і набирається нових вражень. В Занзібарі Андріану вразило населення: «Найбільше нас вразили люди, які тут проживають, вони усі дуже милі та приємні, вони постійно посміхаються і таке враження, що у них немає жодних проблем, наскільки вони радіють життю, хоча більшість людей живе дуже бідно.

А ще у них усе «ХАКУНА МАТАТА», ця фраза означає усе на світі.

Друзі, якщо ви колись прилетите на Занзібар, то вам потрібно знати одне слово «Джамбо», що означає «Привіт» і «Хакуна Матата», що означає усе решту, а головне, що «Життя прекрасне».

Планує повернутися Андріана з Занзібару вже в середині лютого, і почати активну роботу над новою піснею на кліпом, прем‘єра якої відбудеться вже цієї весни.