Парфумерний дівич-вечір у Kamana

Парфумерний дівич-вечір у Kamana

Правильно дібраний аромат уже давно став невід’ємною частиною нашого образу, посідаючи таке саме особливе місце, як, наприклад, одяг, взуття чи аксесуари. Важливо, щоб аромат розкривав вас як особистість, підкреслював ваші переваги. Тому просто необхідно мати власний парфумерний гардероб, за допомогою якого ви зможете в будь-якій ситуації передати свої емоції та створити цілісний образ.

Саме таку унікальну послугу – «Парфумерний гардероб» пропонує своїм клієнтам бутик Kamana. Якщо коротко, це унікальний аналіз, за допомогою якого можна зрозуміти не тільки те, який аромат найбільше пасуватиме вам, але й краще пізнати себе, власні емоції. Адже аромат – це невидимий ключ до підсвідомості кожного з нас.
Kamana запрошує вас відвідати унікальний інтерактивний івент, де ви зможете доторкнутися до таїнств ароматного мистецтва. У межах заходу ви дізнаєтеся про значущість ароматів, які ми наносимо на себе і які оточують нас кожного дня.

Ви матимете змогу послухати моноінгредієнти ароматів (окремі ефірні олії), зафіксувавши свої враження в анкеті. Саме ці враження й емоції ляжуть в основу парфумів, які запропонує вам ольфакторний експерт, і стануть відправною точкою у формуванні вашого особистого парфумерного гардеробу.

Kamana обіцяє, що ці заходи стануть традиційними і відбуватимуться щомісяця у форматі затишного дівич-вечора. Протягом заходу ви не лише отримаєте інформацію про те, які аромати вам підходять, а й дізнаєтеся про цінності ароматів, властивості інгредієнтів парфумерії та про те, як за допомогою запахів можна вплинути на свій настрій.
А якщо після нашого дівич-вечора ви захочете глибше пізнати світ ароматів і повноцінно сформувати власний парфумерний гардероб або ж подарувати цю можливість близькій людині – залюбки запрошуємо вас до бутика Kamana на персональну послугу «Парфумерний гардероб»!

Адреса KAMANA Perfume Store:

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100

Контактний телефон:

+38 (098) 322 33 77