• Головна
  • /
  • Без категорії
  • /
  • Учасниця «Голосу країни» Альона Крутієнко представила дебютний кліп на пісню «Таблетка»
Альона Крутієнко

Учасниця «Голосу країни» Альона Крутієнко представила дебютний кліп на пісню «Таблетка»

Учасниця десятого ювілейного «Голосу країни» на телеканалі «1+1» Альона Крутієнко розпочала сольну кар’єру під псевдонімом RUNA. Сьогодні на всіх стримінгових платформах країни відбулася прем’єра дебютного кліпу на пісню «Таблетка».

Знімала кліп креативна команда продакшну LIST STUDIO, головним продюсером якої є Іван Супрун. Слова написав Павло Клімат, а музику –– Павло Клімат та Микола Журавльов. Дебютна відеоробота на пісню вийшла динамічною, сповненою яскравих образів та романтичних закатів. 

RUNA, яка вже добре знайома українцям не лише за участю в команді ПТП та NK на вокальному шоу «Голос країни», але й як учасниця кавер-бенду Monkey Juice. Зараз, у 33 роки розпочинається найважливіший етап у кар’єрі артистки, до якого вона йшла все все життя.. 

«Пісня «Таблетка» звичайно про кохання. Про те, що кожен із нас може потрапити у «клітку» почуттів, але для кожного вона індивідуальна. І якщо, вже так трапилось, що кохання душить, то кожен шукає порятунку, свою «таблетку» по-своєму – усамітнюється з природою, бігає марафон, медитує, шукає іншу людину, яка буде поруч. У кожного свій шлях», – розповідає RUNA.

Зйомки кліпу проходили у чотирьох локаціях, одна з них – легендарний Куяльницький лиман під Одесою. Під час роботи над кліпом не обійшлося без форс мажорних обставин:

«Зйомки на лимані відбувалися на заході сонця. Деякі байкери, які мали брати участь у зйомках, дорогою до локації заблукали та перевернулися. Тому у відео замість восьми мотоциклів ви бачите лише чотирьох. Але це життя і найголовніше, що з хлопцями усе гаразд», – пригадує RUNA.